Sizce bu kask büyük mü duruyor?

Tepki
3
Bisiklet
Sedona
Merhaba arkadaşlar, kafamı korumak için ben de bir kask aldım fakat yaşadığım yerde kask takan birine herkes uzaylı gibi bakıyor. Umursamamaya çalışacağım ama yine de bu kaskın duruşu bana bir tuhaf geldi. Almadan önce resimlerde normal bulmuştum ama kafama takınca bir anda mantara dönüyorum :)
http://n1307.hizliresim.com/1c/h/qb4hj.jpg
http://u1307.hizliresim.com/1c/h/qb4j2.jpg
Aslında kendime bilgisayardaki resimden bakınca "yoo hiç de kötü değil" diyorum ama bir de aynadan bakınca durum değişiyor :) Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Bu arada kask Sedona MV-88

Scudo

orhan0911

Forum Demirbaşı
Tepki
144
Bisiklet
Mosso
@Sarp Söylemezoğlu

emin ol ilk takıncaa herkese aynısı oluyor bir müddet sonra alışıyorsun sen milleti kafana takmıyorsun bakarsa baksınlar. takma kafana ama kaskı degil :)

Barış Özegemen

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Fuji
valla bence gayet normal duruyor bırde goruntuye takma fazla zaten durduğun zaman çıkarıcaksın ama bence gayet ıyı yanı bır sıkıntı yok... :D

Tepki
3
Bisiklet
Sedona
Peki her kaskı taksam yine kafamda böyle mi durur? Yani keşke bunun yerine şunu alsaydım diyebileceğim bir kask var mıdır 50-100TL arası?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
Gayet normal duruyor, sıkıntı yapacak bir durum yok ortada. İnsanlar herşeyi söylerler, öyle bakarsan hayata yaşamaktan soğursun rahat ol sıkıntı yok.

yiğt

Aktif Üye
Tepki
20
Bisiklet
Beldeyama
@Sarp Söylemezoğlu

Prowell F-59 ( 55 ve 38 modelleri de var galiba) var arkadaşta gördüğüm kadarıyla şık duruyor fakat alındıktan sonra keşkeye gerek yok bence yakışmış

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Kaskı kafanıza taktıktan sonra kafanızı sağa sola çevirin, biraz sallayın, kaskın kafanızda oynamaması sabit durması gerekir. Koruyuculuk açısından önemli bir kriterdir. Görsel açıdan ise taktığımızda hepimiz mantar gibi oluyoruz zaten sıkıntı yapmayın bence gayet güzel durmuş.

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
Mantarım, mantarsın, mantar :D Kardeşim böyle gelmiş böyle gider bu dünya. Ben kaskını beğendim bence tam oturmuş. Herkes mantar kafalı olmuşun diyorlar ama anlamıyorlar bir kask ne kadar önemli. Kafanda büyük görünmüyor kask gayet iyi durmuş. Birde nereden aldın ne kadara aldın belirtirmisin :)

Tepki
3
Bisiklet
Sedona
Cevaplarınız için teşekkür ederim rahatladım biraz :D

@Hakan ÇELİK

Performans bisikletten aldım kargo dahil 75TL tavsiye ederim.

(link)

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
Hay Allah senden razı olsun :) Gittigidiyor.com dan bakıyorum bu kask için 130 lira yazıyor yuh diyorum bende. :D Tekrar tekrar teşekkürler.

OsmanBayraktutan

Aktif Üye
Tepki
12
Kasklarında kıyafet gibi L , XL , XXL
benim kafamda aşağı yukarı seninki kadar :) L beden oluyor XL takınca çok büyük görünüyor eğer büyüklüğünü sıkıntı ediyorsan en küçük bedeni al ama bu kask olmuş bence.