Siyah İnci....... el yapımıdır.

Scudo

baykuş

Üye
Tepki
253
Çok Güzel Ve Ilgi çekici Olmuş. Açıkçası Bisikletini (oğlunun) Birkaç Gram Için Aylarca Perhiz Yapan, 1.80 Boyunda, 40 Kg, Sarışın, Mavi Gözlü, Herkesin Ulaşamayacağı Güzellikte Ancak ( Aynı Tezgahtan çıkmış Gibi) Farklılığı Dikkatli Bakılınca Görülen Fransız Mankenlere Benzettiğim Sitedeki Diğer Bisiklerlerin Yanında Farklılığının Farkında, Kendisiyle, 1,65 Boyuyla Ve Ele Avuca Gelen Kiloları Ile Barışık Ve çok Eğlenceli Esmer Türk Lokumuna Benzettim. Yaratıcı, Emek Dolu Ve Başarılı Bir çalışma Tebrik Ederim.

• Beğen
Tepkiler: zcamur

zcamur

Üye
Tepki
50
(link)

Forumda el yapımı bisikletleri görmek isteyenler lütfen "baykuş" Bey'in bisikletlerine de bir bakarlarsa sevinirim.

emirkhan

Üye
Tepki
2
çok begendim elinize sağlık cok basarılı bir çalışma olmus ama durmak yok yenilerinide bekliyoruzzzz :)

BULUT ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
163
elinize emeğinize sağlık güzel çalışma olmuş arkadan sırt destekli bi sele bulursanız daha bi güzel olur diye düşünüyorum ;)

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
Bence harika olmuş. Çok şık.. Elinize emeğinize sağlık.. fakat zincir mesafesi uzatılıp aynakol biraz daha öne alınırsa teknik olarak sürülmeside mümkün kılınabilir.. fikir vermesi açısından paintte iğrenç bi çalışma yaptım. :) hatta biraz daha önde bile olabilirmiş...

http://i400.photobucket.com/albums/pp82/tolgayalcin/3031319827_bd5c72c0a7.jpg

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
tasarımı çok hoş elinize sağlık.

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
alın borusunun açısıyla bıraz oynanırsa cok guzel ınıs yapılır bu makıneyle :D tabi güzel bir amortisör şart :)

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Eline,emeğine sağlık...Değişik bir çalışma olmuş...

Deniz Taş

Daimi Üye
Tepki
201
İsim
Deniz Taş
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Brompton
Bisiklet türü
Katlanır
şekil itibari ile çok güzel olmuş

Muratcan Gümüş

Daimi Üye
Tepki
192
bende şimdi gördüm harleyin bisikleti yok sanıyordum.. bunu da görmüş olduk yapanların ellerine sağlık.. hoş olmuş..

ne sürülür bu şimdi :p

Konuralp Erdil

Aktif Üye
Tepki
53
benim bi arkadasımda da bunun benzeri var. çok dikkat çekici bi alet :D hayırlı olsn :D