Sivas

Scudo

onurcan tokuş

Daimi Üye
Tepki
242
Bisiklet
Scott
Perşembe Akşamı Turlarımızın güzergahı Karşıyaka-Üniversite yolu :) Paşabahçeye piknik amaçlı gidiyoruz. Antrenmanlar içinse en güzel rotalar: Sıcak Çermik,Hafik,Yıldızeli,Havaalanı

sinan hüner

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Sinan
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
merhaba arkadaşlar ben de sivasta okuyorum sivasta düzenli olarak bisiklet süren arkadaşlar varsa yeni bisiklet aldığımda aralarına katılmak isterim.

sinan hüner

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Sinan
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
onurcan siz genelde nerelere takılıyorsunuz istikametiniz nereler oluyor genelde :)

onurcan tokuş

Daimi Üye
Tepki
242
Bisiklet
Scott
Belli olmuyor. Perşembe akşamları üniversiteye gidiyoruz sadece . Diğer zamanlarda belli bir rota yok. Sivas'ta gezilmedik gidilmedik yer bırakmadık...

sinan hüner

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Sinan
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bisikletimi aldım sonunda :) sivasta tur yapan arkadaşlar varsa özelden mesaj atabilir turlara katılmayı sabırsızlıkla bekliyorum :)

42FY

Daimi Üye
Tepki
184
O halde tekrar görme ıhtımalım var.
Bu sefer seslenırım;)

Tepki
0
bende bu dün akşam salcano insomnia ile istasyonda turlarken perşembe akşamı bisikletçilerine katılıp gezdim. güzel bi gezi oldu her bisiklet sever arkadaşlara tavsiye ederim sivastaki en güzel etkinliklerden birisi denebilir :D ömer ve turan'a ve diğer arkadaşlara bize eşlik ettikleri için teşekkür ederim :)

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Turgay, Kerim, Onurcan, Faruk ve diğer potansiyel biniciler ! Yaz geldi haydi, sezonu açmadınız mı daha ?

Tepki
0
burda yorum yazan herkes hergün kongre binasının bahçesinde buluşssa güzel bi gezi olur ben hergün bisikletle kongre binasının önünden geçiyorum ama kimse olmuyor.bugün paşabahçeye gittim

sinan hüner

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Sinan
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hangi günler ve saatlerde tur yaptığınızı söylerseniz ben de katılmak isterim. Bisikletimi aldım.

Tepki
0
perşembe günleri genelde kongre binasının bahçesinde oluyorlar ama yinede belli olmuyor ..facebooktaki PAB (SİVAS) grubuna katılırsan daha açıklayıcı olur (link)

sinan hüner

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Sinan
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Tamam teşekkürler

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Şehir merkezinden uzak (Sivas dç -25 km) olmasam kesin dediğini yaparım. Ama taşınırsam söz :) Bununla birlikte haftada bir bisikletle Sivas merkez yapmaya çalışacağım.Açılmam lazım,çok hamlaşdım. (Her hafta sonu arabayla zaten geliyorum) Tanışırsak kısa şehirlerarası turlar düzenleyebiliriz. Geçen sene sadece Şarkışladaki baraja git+gel+bir gece çadır yapmıştım. 60+60 km. Bir de sıcak Çermik git+gel , o da 60+60km gibi. Bu sene bunu arttırmam lazım. Geçen senelerde 120+120 ler yapıyordum hafta sonları sık sık. Sana da uyarsa yolları paylaşırız. :in:

Tepki
10
Bisiklet
Carraro
Üni.de öğrenciyim ben de. İnş. seneye ki eğitim öğretim başlangıcında sedonam ile aranıza katılacağım :)

Tepki
10
Bisiklet
Carraro
Seneye inşallah aranızda olucam bu sene bisikletimi alamadım diğer hobi olan fotoğrafçılık sebebi ile ama seneye sizlerleyim :)

Tepki
4
Bisiklet
Salcano
Bende sivastan araniza katiliyorum yasim 15 arkadaslar uygun zamanlarinda tur duzenleyebiliriz .