siteye bayıldım

Scudo

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
@burcusayın

Ben de bu siteyi kadro fiyatlarına bakarken bulmuştum. Baktım ki Konya'da ve başka yerlerde geziler var çook sevinmiştim. Bisiklet hakkında bana bayağı katkısı oldu ;)

• Beğen
Tepkiler: burcusayın
Tepki
48
@Cem Unden

cem bey sizin paylaşımlarınız çok güzel, yol bisikleti deyince sanırım forumda ilk akla gelen isimlerdensiniz, bu kadar bilgi birikim sahibi olursam neden olmasın.

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
@burcusayın

Valla ben bu adamlarla yatıp kalkıyorum . Hastayım hepsine .Avrupa'da olsam ya bisikletçi olurdum , ya antrenör yada yarış yorumcusu . Kader böyle imiş

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bisikleti Bisiklet yapan şeyleri öğrendim ' Aslında benim bildigim zamanlarda bisiklet bisiklet değilmiş :p

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Arda_7

50 mesaj sınırı, üyelerin foruma adaptasyon süreci içindir. Ayrıca sırf ilan vermek istiyorsanız, birçok ikinci el satış sitesi var zaten.

Lütfen 50 mesaj sınırını doldurmak için gereksiz mesaj kalabalığı yapmayınız. Günlük konuları takip ederek, ilginizi çeken konulara 1-2 mesaj yazarsanız nasıl dolduğunu anlamazsınız bile...

Selamlar.

Oğuz Taş

Daimi Üye
Tepki
217
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hetfield

Arkadaşım sadece ilan vermek için boş yere üye olan, kalabalık yapan bir sürü insan var. Gerçekten foruma katılacaksan bunu sorgulamazsın bile zaten. Eğer yok ben sadece kıl oldum diyorsan geyik muhabbeti çeviren başka sitelerde mevcut. Eleştirmek veya uyarmak veya bilgilendirmek sadece moderatörlerin işi değildir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba M Kerem Demirel. Aynı mesajı Hetfield'a yolladım, size de buradan yazayım:

50 mesaj sınırı; foruma üye olup, daha mesaj bile yazmadan herkese özel mesajla reklam (spam) gönderenleri engellemek için konuldu. Bu mesaj limitini 1 günde doldurmak için kendinizi kasmayın. Siz kastıkça ben silerim mesajları, haberiniz olsun.
Biraz daha düzgün mesajlarla, baştan savma olmayan mesajlarla; Forum Cafe, Bisikletlerimizin Fotoğrafları veya Güncel Konular bölümlerinde mesaj yazabilirsiniz. Yalnız böyle arka arkaya herhangi bir mana içermeyen mesajlar yazmamaya dikkat edin. Forum Kurallarını ve İkinci El Bölümü kurallarını mutlaka okuyun, az önce olduğu gibi kimseyle olumsuz münakaşalara girmeyin!

İlyas ŞANLI

Forum Bağımlısı
Tepki
961
Google'da bisiklet ile ilgili 'TÜRKÇE' bir konu aradığınızda,ilk iç sırada 'BisikletForum' var.Dikkat bağımlılık yapabilir yani :D

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

Yunus YILMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
604
bisiklet , gezi , ticaret , tur , tanışma , bilgi edinme gibi aktiviteleri bir çatı altında toplamış kurum gibi :D

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
birbirine çok yakın ama birbirini tanımayan bir çok kişiyi birleştiren bir forum..

• Beğen
Tepkiler: İlyas ŞANLI

Furkan Yavuz

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Bisiklet
Salcano
Forumumuz bence biraz da riskli. Bilgisayar başından kalkamayıp forum yüzünden işlerimi aksattığım oldu. Sigara gibidir bağımlılık yapar :)

• Beğen
Tepkiler: crysis581