Sırt çantası Öneri (su haznesiz)

Hüseyinsuna

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Carraro
Konuyu açmadan forumda konulara baktım fakat gereken bilgiyi bulamadım.
Günlük kullanımda ve bisiklet üstünde turlara gidebileceğim bir sırt çantası arıyorum.Limit olarak 150 tl planladım. İçinde su haznesi bulunmayan , mümkün olduğunca sırtı terletmeyen fosforlu dikkat çekici bir çanta arıyorum.

Adidasın bir modelini gördüm rengi çok hoşuma gitti ama sanırım bu okul çantası :D
(link)

Önerilerinizi bekliyorum.

Scudo

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@Hüseyinsuna ben bu konuyu çok araştırdım. Özellikle uzun turlarda da kullanacağım bir şey bulmayı amaçlıyordum. Buldum da. Şimdi bilgisayardan girdiğim için fotoğraf atamıyorum. İstersen telefondan girip atabilirim.

• Beğen
Tepkiler: Hüseyinsuna

Ahmet-E

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Lapierre
(link)
İncelemeni tavsiye ederim.Dünyaca ünlü.Bir yıldır severek kullanıyorum.

• Beğen

Mrmckr

Üye
Tepki
87
İsim
Mehmet
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@caesar fotograf atabilirseniz cok guzel olur bizde bakmis oluruz :)

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
Üst düzey bir marka değil. :) örnek olsun diye gönderdim. FotoğrafLardan birini arkadan çektim. Orada sırtın çantayla temas etmesini engelleyen bir bölüm var.. O sayede çanta Islanmıyor IMG-20150428-WA0007.jpg

Dosyalar

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
@Hüseyinsuna

O gösterdiğin adidas çantada göğüs ve bel kemeri yok sanırım. Bu kemerler gerçekten sürüş konforu sağlıyor, ayrıca kask koymak için bir bölme var iç hacmi epey geniş. Neyse karar senin, zevkler ve renkler tartışılmaz. Ben önerimi yaptım. :) F/P olana bak renk çeşidi bir hayli fazla. :)

Oğuz han T

Daimi Üye
Tepki
179
Bisiklet
Carraro
Bisiklet kullanımında sırt çantasını tavsiye etmiyorum şahsen. Çanta sırta temas ettiği için o bölge haliyle terin suyun içinde kalıyor çantayı çıkarıp rüzgarı yediğinizde de sırt ağrıları malum. Bi kaç kez bu durumu yaşadığım için sizinle paylaştım . Tavsiyem bisiklet arka bağaj çantası böylece vücudunuzu da kısıtlamamış olursunuz.

• Beğen
Tepkiler: ismail.yüksel

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
@Oğuz han T

Size hak vermekle beraber eklemek istiyorum.
Bu konuda terletmeyen çanta yok gibi birşey, yani orası tercih meselesi sırtta bana daha kolay, daha alternatif kullanış sağlıyor.

FelixTheCat

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Betül
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hüseyinsuna bende Decathlondaki çantadan kullanıyorum. Yedek kıyafet, öğrenci notları, cuzdan, yedek iç lastik gibi eşyaları içine sığdırıyorum. Bi ara arka bagaj aldım fakat ağırlık yaptığı için söktüm. Eğer günü birlik çıkıcaksan 11 tl lik çanta ideal. Bence o çantadan büyük olanı sıkıntı yaratıyor çanta ne kadar ağır olursa o kadar eşya sığdırmaya çalışıyorsun ve bu sefer sırt ve omuz ağrısı çekmeye başlıyorsun. Sırtı terletmeyen çanta yok bana göre, Fotoğraf makinesi çantasını da kullandım nefes alan türden ne yazık ki aynı sonucu aldım sen ufak olanı al :harika:;)

• Beğen

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
794
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
@Oğuz han T

doğru söylüyorsun da yol bisikleti kullanınca arka bagaj olayı olmuyor maalesef. mecburen çanta kullanıyoruz.
ya da en güzel çözüm city bike falan kullanıp bisikletinin arkasına bagaj çanta falan koyan bir kanka edinip ona taşıtmak :D

• Beğen