Silinebilir...

Yoldakiseruven

༼ ºل͟º ༽🧌
Tepki
1.261
İsim
Lemi Dolunay
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Ben 1981 doğumluyum bu fotoğrafa göre Millennials yanlış olmasın

Scudo

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.807
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yoruma gel. İpimle, kuşağım. Önce kuşakları bir araştırıp daha sonrasında yorum yapsan iyi olacak. A kuşağı dediklerin ilkokula gidiyor.

280365 dosyayı görüntüle

280364 dosyayı görüntüle
Bende diyorum bizim kuşakta bir sıkıntı var. Üzerimize çarpıyı atmışlar adına da X(iks) koymuşlar. İnsanların sığır sürüsü gibi damgalandığı zamanları yaşıyoruz. İşin tuhafı uzun zaman önce yapılmış bir sınıflandırma. Bu sınıflandırma olayını görselli mörselli ilk defa gördüm. Eyvallah Üstadım, varolasın. Sayende yeni birşey daha öğrendik.:harika:

Bu forum öyle güzel ki A kuşağı yaşlı moruklar Z kuşağı veledin , Z kuşağı veletler A kuşağı yaşlı morukların esprilerine gülebiliyor, sohbetine katılabiliyor. Seviyorum sizi kartlaşmış insanlar <3
iyi geceler
silinebilir
İsa sana ne demeli şimdi. Adil abin kuşak problemini çözdü. Şimdi diş hekimi olunca azı dişimizi sökerken, morfin yerine su basıp bizi su aygırı gibi mangırtmayı mı düşünüyordun? Yetmedi moruk dedin, kartlaşmış dedin. Söyle bakalım hasta koltuğuna uzandığımızda dudağımıza piircing,kulağımıza küpe deliği ve en önemlisi bıyığımızı kesmeyeceğine garantin varmı? :)
İsa bizde seni seviyoruz moruk. Derslerinde başarı diliyoruz. 😍:harika:🧿

Oklüzal Builder

bisiklet
Tepki
1.844
İsim
İsa
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
A kuşağı ironiydi ya hemen alınılmış. Tamam şakaydı turp gibisiniz abilerim.
Bende diyorum bizim kuşakta bir sıkıntı var. Üzerimize çarpıyı atmışlar adına da X(iks) koymuşlar. İnsanların sığır sürüsü gibi damgalandığı zamanları yaşıyoruz. İşin tuhafı uzun zaman önce yapılmış bir sınıflandırma. Bu sınıflandırma olayını görselli mörselli ilk defa gördüm. Eyvallah Üstadım, varolasın. Sayende yeni birşey daha öğrendik.:harika:

İsa sana ne demeli şimdi. Adil abin kuşak problemini çözdü. Şimdi diş hekimi olunca azı dişimizi sökerken, morfin yerine su basıp bizi su aygırı gibi mangırtmayı mı düşünüyordun? Yetmedi moruk dedin, kartlaşmış dedin. Söyle bakalım hasta koltuğuna uzandığımızda dudağımıza piircing,kulağımıza küpe deliği ve en önemlisi bıyığımızı kesmeyeceğine garantin varmı? :)
İsa bizde seni seviyoruz moruk. Derslerinde başarı diliyoruz. 😍:harika:🧿
eyvallah abi 2 tane finale gidiyorum şimdi sonra bisikletime kavuşcam inşallah. Klinik açarsam bisiklet forum üyelerine yarı yarıya indirimli. (adil ünaldı hariç ona yüzde 75. belki bir gün beni sever diye😟:()

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Goca devletin goca goca bürokratları kafa yormuş.Ötv düzenlemesi yapmış, yüzde 45 lik ötv dilimindeki matrahı 92000 liradan 120000 liraya çekmiş.Ben de bunu fırsat reyonunda paylaşmışım ama yönetim beni konudan uzaklaştırıyor.İnanılır gibi değil.Yöneticilere de fırsat beğendiremiyoruz. :snzdglsn: :D

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.610
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Niye öyle düşünüyorsunuz ki sayın @hamlet2006 ? Adam ilk iletide konunun amacını yazmış. Amaç dışı iletilerin silinmesi olağan bir durum ki sizinki de aslında bir bakıma fırsat.🤔
"Fırsat reyonu" adlı konuya yazıp buraya taşıdım.😅 Trollüğü bırakın sayın
.🤣

SİLİNEBİLİR...

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kabaktan 100 farklı yemek yapabilirim de eğer ki sizin ağzınızın tadı yoksa siz sadece kabağın her zamanki tadını alabilirsiniz.:ckskc:

ali önder

Forum Demirbaşı
Tepki
1.250
İsim
ali önder büyüksünetçi
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Goller mi oldu bilmem...

Cemal Ç.

Tepki
20.610
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Bir baktım buraya bugüne kadar dört bin dört yüz doksan sekiz ileti yazmışım. 😅 Kendimce dört bin beş yüz ileti olsunda düz hesap olsun bari dedim.
Dört bin dört yüz doksan dokuzuncu ileti günün görseline gitti, 🤣 dört bin beş yüzüncü iletiyi de buraya yazıyorum. Teşekkür Ederim. 😅

SİLİNEBİLİR...

• Hahaha
Tepkiler: Emre Yönlüer

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bir baktım buraya bugüne kadar dört bin dört yüz doksan sekiz ileti yazmışım. 😅 Kendimce dört bin beş yüz ileti olsunda düz hesap olsun bari dedim.
Dört bin dört yüz doksan dokuzuncu ileti günün görseline gitti, 🤣 dört bin beş yüzüncü iletiyi de buraya yazıyorum. Teşekkür Ederim. 😅

SİLİNEBİLİR...
Forum yönetimi, sana mesajın tanesini 10 euro artı kdv'den fatura edecek ve evine yollayacak haberin ola.
Yani 45000 euro artı kdv kesecek.Sen 50000 euro düz ver yeter.

Alperen_10

Üye
Tepki
145
İsim
Alperen
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Salcano fiyat listesini güncellemiş bazı modellerde geçen sene ocak ayına göre %100' ün üzerinde zam gelmiş. ( Uci Dura-Ace modelide kaldırılmış )
Ara ara bisikletin fiyatına bakıyordum artışları görünce de seviniyordum iyi ki almışım yoksa alamazdım diye. Mesajı görünce tekrar kontrol ettim aldığım fiyatın 2 katı olmuş daha alalı 3 ay oldu.
Claris setli bir bisiklet 9.133 lira. Böyle içime bir şey oturdu kaldı sevinemedim, silinebilir...

_Madmexx _

Forum Bağımlısı
Tepki
3.583
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti

SİLİNEBİLİR...
Üzgünüm ama, Silinebilir başlığı altındaki mesajlar sayılmıyor sayın @Cemal Ç. :tskler: Düşün onları bakalım.

Henüz silinmemiş olsalar da silinsin diye yazıyoruz neticede...:ssrtcbya:

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.807
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
(link)

@Murat Cömez Abi bu kadroyu aldın mı, yoksa Günün fotoğrafında resim olarak mı paylaştın?
Silmeyin heri kalsın bu mesaj. :)

Cemal Ç.

Tepki
20.610
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.807
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Özel ileti ataydınız sayın @necmeddin .😅
SİLİNEBİLİR...
Aklıma geldi de @Murat Cömez Abiden çok tırsıyorum. Şimdi özelden verecek fırçayı verecek çoşkuyu. :) Kadroyu aldıysa zaten toplarken başlık açar. Oradan takip ederiz. Günün fotoğrafında sohbet olmasın diye buraya taşıdım. Malum bu başlık bir çok konuya hitap ediyor. Moderetörlerde silmiyor zaten.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Aklıma geldi de @Murat Cömez Abiden çok tırsıyorum. Şimdi özelden verecek fırçayı verecek çoşkuyu. :) Kadroyu aldıysa zaten toplarken başlık açar. Oradan takip ederiz. Günün fotoğrafında sohbet olmasın diye buraya taşıdım. Malum bu başlık bir çok konuya hitap ediyor. Moderetörlerde silmiyor zaten.
Necmeddin neden benden tirsiyorsun, ben okadar kötü birisimiyim. Sordugun soru cok normal bir soru, neden öyle bir soruya firca cekeyim anlamadim. Aksine ben seni cok severim ve sayarim, sadece bir yerde bana ters yaptin diye düsmanin olmadim, olmamda bazi kendini bilmez kisiler gibi. Ben kin, nefret ve düsmanlik bilmem.

Neyse gelelim soruna, evet bu kadroyu aldim ve nezam toplarim bilmiyorum ama konu acacagimi da artik bu foruma sanmiyorum. Pardon son bir konu acacagim ve sonra forumu sizlere birak terk edecegim. Biliyorum su cümle okuyan bazi kisiler geber diktir git dediklerini duyuyorum.

Senin hatirin icin Kadronun fotograflarini klasik konusuna yükleyecegim.
Yine kafa sisirdigim ve agrittigim icin tüm saygi deger forum üyelerinden cok özür dilerim. Ayrica senden de soru isareti vs unuttugum veya kullanmadigim yerler varsa senden de cok cok özür dilerim.
Bozuk türkcem icin ise özür dilemiyorum, benimle dalga gecenler gelsin benim dilimi konussunlar bakalim. Ben hic yoktan türkceyi bozuk da olsa konusap yaza biliyorum.

Burasi yanlis yer ise siline bilir hatta benim tüm konularimi silseler daha iyi.

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.807
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Necmeddin neden benden tirsiyorsun, ben okadar kötü birisimiyim. Sordugun soru cok normal bir soru, neden öyle bir soruya firca cekeyim anlamadim. Aksine ben seni cok severim ve sayarim, sadece bir yerde bana ters yaptin diye düsmanin olmadim, olmamda bazi kendini bilmez kisiler gibi. Ben kin, nefret ve düsmanlik bilmem.

Neyse gelelim soruna, evet bu kadroyu aldim ve nezam toplarim bilmiyorum ama konu acacagimi da artik bu foruma sanmiyorum. Pardon son bir konu acacagim ve sonra forumu sizlere birak terk edecegim. Biliyorum su cümle okuyan bazi kisiler geber diktir git dediklerini duyuyorum.

Senin hatirin icin Kadronun fotograflarini klasik konusuna yükleyecegim.
Yine kafa sisirdigim ve agrittigim icin tüm saygi deger forum üyelerinden cok özür dilerim. Ayrica senden de soru isareti vs unuttugum veya kullanmadigim yerler varsa senden de cok cok özür dilerim.
Bozuk türkcem icin ise özür dilemiyorum, benimle dalga gecenler gelsin benim dilimi konussunlar bakalim. Ben hic yoktan türkceyi bozuk da olsa konusap yaza biliyorum.

Burasi yanlis yer ise siline bilir hatta benim tüm konularimi silseler daha iyi.
Yaw abi her zamanki gibi muziplik ettim. Alınganlık yok. Kadroya bayıldım. Klasik konusuna yazacaktım. Dedim eğer kadro sana aitse başlık açar oradan ilerleriz. Şimdi kadronun sana ait olduğunu öğrendik. Toplamaya başlayınca nasıl aldığını izah edersin.
Sen bana bakma abi hem diyeceğimden de geri durmam kimseyede haksızlık yapmam. Konu bisiklet olunca bırak bu forumu hiç bir diyarda kimse yanına yaklaşamaz. Ben bu işi biliyorum diyenin tozunu alırsın.
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil, fakat saygı duymak iyi bir insan olmanın doğasını gerektiriyor. Ben kendi adıma seni hem seviyorum hemde saygı duyuyorum. Arada delirtiyorsun adamı ama seven kişi naz çeker. :)
Senden güzel bir daha klasik hikayesi bekliyoruz Can abim. 😍:harika: