Silinebilir...

kaju

Evlenmeyin olm. Ya bisiklet ya ben oluyo.
Tepki
291
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Dahon
konunun silinmesinin bir sakıncası yoktur. silinmesinin kimseye bir faydası olmadığı gibi, silinmemesinin de kimseye bir zararı olmayacaktır.

Scudo

buzlubadem

Aktif Üye
Tepki
85
İsim
sertaç
Bisiklet
Trek
Admıne sormak gerek . Sonucta kursu serbest . Herkesın soyleyecek bıseyı vardır . Herkesın soyledıgıne kımse karısmamalı .ama konuda sılenebılır

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Görüyorsunuz, konu silinebilir, ben bir şey demiyorum, yok şöyle olur yok böyle olur demiyorum, silinse de olur silinmese de olur, görüyorsunuz!

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Çok ağır kir yoksa bisiklet silinebilir. 2 3 ıslak mendille güzel iş görüyor. Bizzat denedim. Par par parlıyor. Teker kenarlari da güzel parlıyor. Oto yikamacilarin oto tekerlerine yaptığı gibi.

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
wd-40 ile oluyor mu?

• Beğen
Tepkiler: M.İhsan

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Rüyada Duvar Silmek

Rüyada duvar silmek, hatalı hareketlerde bulunmaktan vazgeçmek, kendisine de dahil olmak üzere pek çok kişiye yalan söyleyen rüya sahibinin bu durumdan dolayı pişmanlık duyarak özür dileyeceğine alamettir. Geçmişi silmek isteyen kişinin bu uğurda küslüklerden vazgeçip herkesle barış imzalamak için girişimlerde bulunacağına ve arasında husumet olan ya da bir mal meselesi yüzünden arasının açık olduğu aile çevresinden de af dileyerek uzlaşma yoluna gideceğine yorumlanır. Engellerle dolu bir hayat işaret eden rüya, kişinin gereken sabrı göstermesi ve akıl yoluyla ilerlemesi halinde engellerden kısa sürede kurtulacağını da müjdeler.
Rüyada Rutubetli Duvar Silmek

Evin içindeki rutubetli duvarı sildiğini görmek, hasta bir aile üyesinin tedavisi için yurt dışına çıkmak veya uzak bir ildeki tedavi merkezine gitmek anlamına gelir. Kişinin sevdiği birinin yardımına koşacağına, onun bulunduğu darlıktan, zorluklardan kurtulması için elini taşın altına sokmaktan gocunmayacağını bildirir. Hayır işlemek, sıkıntıları olsa da ağzından şükür lafını düşürmemek ve kısmetlerine, nasibine her zaman şükreden kişinin ahirette de iyiliklerinin karşılığını kat kat göreceğini bildirir. Sıkıntıların bir müddet daha süreceğine ancak kişinin yılmadan üstüne giderek her türlü sorununu tek başına çözeceğine, sonunda mutlu olacağına tabir edilir.
Rüyada Yeni Duvar Silmek

Üzerinde hiçbir leke olmayan yepyeni bir duvarı silmek kişinin gereksiz kuşkular içine düşeceğine ve etrafındaki kişileri haksız ithamlarla yaralayacağının alametidir. Yolunda giden bir işi durup dururken bozmak, yanlış sözler sarf ederek mutluluğuna gölge düşürmek anlamına da gelir. Yeni duvar sildiğini görenlerin hareketlerindeki aşırılık nedeni ile arkadaşları ile arası bozulur ve bir müddet yalnız kalır.
Rüyada Duvar Silmenin Psikolojik Yorumu

Çabalamanın, başına ne gelirse gelsin kuyruğu dik tutarak her zaman sıkıntılarının üstüne gitmenin, deyim yerindeyse kan kusup kızılcık şerbeti içtim demenin sembolüdür. Kişinin yardıma ihtiyacı olduğu anlarda dahi gurur yaptığını ve her şey yolundaymış gibi davrandığını bildirir.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İstismarcıların her türlüsü;SİLiNEBİLİR.
Hayvana eziyet edenin her türlüsü;SİLİNEBiLİR.
Hak hukuk yemeyi kendinde hak görenin her türlüsü;SİLİNEBİLİR.
Vatana,millete, Atatürk'e dúşman olanın her türlüsü; SİLİNEBİLİR.
Tabi ki bu silme işlemini biz değil düzgün işleyen Hukuk sistemi yapmalıdır.
Tabi ki silinecek eylemi daha oluşmadan Eğitim sistemi silebilmelidir

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Şimdi admin bu konuyu neden silsin, niçin silsin, nasıl silsin, bunu izaha gerek yok, gelir ve siler ama silmemişte olabilir, silmişse silmiştir, silmemişse silmemiştir, görünen köy uzakta değildir, bunu sildi de sonradan silmedim mi dedi, bunlar bir takım uydurma laflardır. Sahi ya konu neden silinsin? Kim sildiriyor ulan konuyu :D

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merkezimizden bir kişiye mail atıyordum, şu pozisyondaki x numaralı yükü silebilirmisiniz yazacaktım klavyede L yerine K harfine basmışım, o da bana gülücük atarak :)tabi ki silebilirim yazarak geri dönmüştü. Adam ciddi bir vatandaştı neden bana :) sembol kullanarak gülücük yolladı anlayamadım, hiç espri yapan biri değildi. Sonra mailimi yeniden okuyunca olayı far kettim mahcup oldum, kızardım, :acpsnr: hemen telefona sarılarak özür diledim. Bu vatandaşın ilk defa güldüğüne şahit oldum.