Şile antrenman turları

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe

eeee bunda ne var gayet normal bir hadise.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
791
bi de biliyorsun bu adam avrupa yakadan direk maşukiye eğimini iki kez almıştır recep bozkurt ile ve istanbula dönmüştür hemide büyükçekmeceye bu adam ultra ıronman idi bi vakitler ,17 km artı 17 ne eder 34 km eğim çıktı aynı günde...

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:ops::eek:ops::eek:ops::eek:ops::eek:ops:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
791
@mehmetsunu

ben yapamam sen yapabilirmisin burada ,,,116 km gidişte 7 eğim dönüşte 14 eğim yap sana burdan baklava tepsi börek sen bi gel bakayım buraya sokacam seni şile otobanına eğimleri görecen hayatından bezecen.

:komik::komik::komik::komik::komik:

düz yola benzemez mehmet aaggggggggaaaaaaaa burası ona göre
aklını alır buraaaa :eek::D:D:D:D:eek::islik::islik::islik::islik::islik::islik::islik::islik::islik::islik::islik:

uzaktan atıp tutma mehmet sunu
aklını alır şile otoban yolu
karıştırma diğer otobanlar ile
bura ölüm yolu

al sana dörtlük..

:islik::islik::islik::komik::komik::koptum::koptum::koptum::koptum:

bu sene seni yarışlara sokayım bakalım ne yapacan mehmet aga ,,
artık laf ebeliğini bırak derhal yarışlara hazırlan
ayrıca hanıma söyle oraya gelirim ültümaton çekerim

:komik::komik::komik::komik::komik::komik::komik::komik::komik:

mehmetsunu

Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu sene çok kötü fena geliyorum kudret abi. Hem bahadır güreli hemde şirin osmanı gözüme kestirdim.

ottcci

Daimi Üye
Tepki
309
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Diğer
@Kerem Groims kışlık giyim hazır olduğunda şileye devam edicez biz, vakitler uyarsa berbaberde çıkalım ama bu konu herkese ait yani bu rotalarda süren herkes stravasını, fotosunu paylaşabilir, bu 2 rotada bisikletli sayısını artırmak lazım bence

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
791
@mehmetsunu

işte böyle olacan vaaaaaaaaamııııııııı izahı,,,,,:koptum::komik::komik::komik::komik::islik::islik::islik::islik::islik::islik:
neyse yasir dostumuzun topiğini pardon konusunu daha fazla meşgul etmeyelim
yasir ve atakan ve çaylak kartepeyi devirdiler ona göre mehmet sunu bu adamlar fenadır fenaaaaaaa.

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
791
@yasirkidil

el kaldırdım ben varım ct günleri
yasir buradan mesaj at ekipmanlar tamam olunca valla senin rotada güzel ,diğer rotaya talep olur ise yani otobana orayada bakarım ,ama tabi biliyorsun gönlüm hep senin rotada oralarda şimdi in cin top oynuyordur, valla havaya bak arkadaş şeytan atla git yarın diyor bu ne yahu kış gelmesin bence ......

(link)

yasir bu etaba bi ct girelim derim,,,ekipmanlarınız tam olunca ..buraya gelene kadar 40 km yolum var dönüşte 40 artı 90 bana pahalıya patlar önemli değil..bu etapta kısa mola tempoya varım ben saat tutuyorum biliyorsun...sadece 90 km 'de saat tutarım

mehmetsunu

Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe

Ne demek topiği fazla meşgul etmeyelim. Oldu olacak mesaj yazdık diye birde işgaliye ücreti ödeyelim kudret abi. Kudret abi benim kafamın tasını attırmayın bak gelinim olurmusun caneri gibi kafamda bardak kırar, uçan sabri gibi transa girer kendimi yerden yere atar, medyum memo gibi osmanlı tokatı çakar, sevda demirel gibi ne dedin sen ne dedin diyip bir güzel tokadı aşkeder, forumun zeusu saadettin Z. ye ne yapıp ne eder bu topiği kapattırım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
791
@mehmetsunu

sen kafama vur gül biter yahu,,

:eek::eek::eek::eek::islik::islik::islik::islik::islik::harika::harika::harika::harika::harika::komik::koptum::komik::komik::komik:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
791
@yasirkidil

uzun kollu kışlık bisiklet forma ,üstüne rüzgarlık ,artı en altada bi adet uzun kollu termal işi görür yasir alta avatardan anladığım kadarı ile uzun tayt var ,oda olur ama yazlıkmı kışlıkmı onu bilmiyorum yazlık ise üşütür..

ottcci

Daimi Üye
Tepki
309
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Diğer
@Kudret Kurtcebe yazlık forma altına termal ben usumeyeyim de kim üşüsün :( yazlık forma altına termaller kışın idare eder sandım yoksa şimdiye alırdım rüzgarlık, gerçi bu halde 10 dereceye kadar problem yok ama artık havalar 10 derece altında daha bunun ocak şubat mart'ı var daha soğuk aylar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
791
yasir dechatlon dan bisiklet montu aldım 125 gayme
altına bi termal ne rüzgar ne soğuk geçiriyor ama soğuk havalar için bu havalarda çok terletiyor
çok soğuk olması lazım havanın ozaman bile terliyorsun tempolu giderken
yedek içlik olacak yanında deiştikçe asacaksın önüne on dakkada kuruyor

çok soğuk olunca başka türlü çıkılmaz herhalde

dün termal içlik forma ve rüzgarlıkla sekiz dokuz saat bisiklet sürdüm banamısın demedi teri atıyor hemen ama montta öyle olmuyor sıcak tutmanın bedeli herhalde

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
791
@barış barış

barış bisiklet montu sürat yapanlar için geçersiz nedeni adamın içi aynen sauna olur akşamınada hasta olur,
dediğim gibi uzun kollu kışlık termal en altta,
üstüne kışlık uzun kollu bisiklet forma ve gene üstüne rüzgarlık ,ucuzdur vardır illeti burda devreye girer ucuz mal üşütür pahalı mal asla üşütmez ,aynı durum alt için geçerli şöyleki en alta termal uzun ,üstüne kışlık uzun tayt ,dünya para bunlar ve gene termal kar maskesi ve gene eldiven kışlık üşütmeyen,
para bunların hepsi..

@Volkan Metin

hay allah desene yahu kudret dede pazar bende geldim diye ,

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161205/570c04d304df8dc3acfcab71cb557b77.jpg

eğimde bi adet kek iyi geldi volkan çok sağol..

ottcci

Daimi Üye
Tepki
309
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Diğer
bu rotalarda çekilmiş geçmiş turlara ait fotolarla konuyu renklendirmeye devam edelim

Ulupelitten Kalealtına gidiş.
https://s16.postimg.org/5f392hkf9/IMG_20160605_WA0028_1_1.jpg

bu arada kudret abi şu bıçkıderede önce suyu kesilen sonra yıkılan çeşme vardı ya yenisini yapmışlar @Kudret Kurtcebe
https://s11.postimg.org/jkqp6tvdv/IMG_20160605_WA0033_1_1_1.jpg

ottcci

Daimi Üye
Tepki
309
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Diğer
@Kudret Kurtcebe kudret abi cumartesi hava açık 10-12 derece 15 km/h rüzgar yani benim termal içlik ve yazlık forma günü kurtarıyor tecrübeyle sabit üşümem, kısa tur yapmak istemiyorum ilk mesajda paylaştığım alternatif rotayı yapacağım, hareket saati 09:30, hareket yeri orhanlı araç muayene istasyonu, @Kerem Groims eğer size de uyarsa beklerim

mesajı boş geçmeyelim, eskilerden ama performans değildi bu :D
tura başlarken, hareket yerinin az ilerisi

• Beğen
Tepkiler: Groims

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
791
(link)

o.k yasir gidiş ve dönüş aynı galba uyar, buluşma yeri orhanlı benzin istasyonu olacakta benim oraya gelmem en geç saat 10.00 olur yani saat 08.15 'çıkış yapacam ,iç erenköy ve kayışdağı eteklerinden devam eğimler var burada ,orhanlı istasyonuna gelmem aynen saat 10.00 olur ,şimdi saat 08.15 de çıksam , 1 saat 30 dakika sonra viaport durağımda olurum 09.45 'de ,oradan orhanlı benzin istasyonu fazla sayılmaz.,30 km var erenköyden viaport durağına ,viaport durağı ile orhanlı benzin istasyonu km 'si fazla değil,
bu senin etapta kısa mola ve tempo yaparım ,geçen pazar şile otoban yolda ne yaptım isem aynen burada disiplin o olur,finişe ilk varan 15 dakika bekler döner, ben finişte yemek molası vermem aynen dönerim kısa mola tempo ne ise aynen uyarım.saat tutacağım gene ,101 km 'de bakalım kaç mola yapacam ve kaç saatte bitirecem buralarda sıkı eğimler söz konusu(özellikle dönüşte göçbeyliye doğru sert eğimler ) tabi
geçen pazar 126 km 'de 6 mola ama çok kısa ve 7 saatte iş bitti uzun eğimler çabası idi..
bu rota şahane yasir ,oruçoğlu eğimi gidişte ulupelitten ahmetliye gelirken sakat bir viraj var acaip ora tersini yaptım özellikle ulupelit eğimi ama çatlatır
valla bura tam bana göre idi bundan sonrada aynen öyle olacak pazar o vakit aynen kısa yaparım,ozan tuzcu ct uyar ise o da gelir pazara yatarız o vakit...ama ben durmam pazarda kısa yaparım..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
791
Yasir cumartesi karşılaşırız belki 9.00 bizde çıkıcaz şileye doğru iki kişi bakalım 2.35 lastikle nasıl gidiliyor

• Beğen
Tepkiler: Groims