Sigara ile çok ilginç bir deney

Scudo

ProBisiklet

Daimi Üye
Tepki
112
Çok teşekkürler bende bir süre sonra sigara ile ilgili bir video ekleyeceğim yeni konu açmaya gerek yok buraya eklerim. Sigaranın ne olduğunu gerçekten anlatan bir video...

Dinamo

Forum Demirbaşı
Tepki
347
Linki 150 kişiye gönderdim!
1999 da bu sevdadan kurtulduğuma ne kadar şükür etsem azdır. Bu arada bir noktaya temas etmek isterim.

İnsan bedeni nasılda bu kadar zehirli maddelerle kendi yetebildiği kadarıyla başa
çıkıyor da hayatı boyunca bu zehri içen insanı yine de yetebildiğince koruyor ben buna şaşıyorum!.

İçinler Yaşamınızı Karartmayınız!

• Beğen
Tepkiler: outdoor1

Faik BİLGİN

Forum Demirbaşı
Tepki
170
sigara kotü bir şey bunu bilmeyen yoktur bunu yenme yöntemlerinden iki tanesini sizlerle paylaşayım

1 bisiklet:bisikletin sigara zararlarını azalttığını ve sigarayı bırakmaya karar veren bir kişinin bisikletle uğraşıyorsa sigarayı unuttuğu ispatlanmış bunu bir derginin arkasında okudum

2:bu yöntem ise hobby rc yani bu demek oluyorki model araba uçak tekne vb uzaktan kumandalı oyuncaklar sigarayı bırakmaya karar veren bir kişi eğer hobby rc araçla ilgileniyorsa bu sigarayı unutmasını sağlarmış bunu da sky türk tv'de istanbullu bir hobby rc ekibi açıklamıştı

Allah bu illetten herkezi kurtarsın ve başlamayanlar içinde başlamamayı nasib etsin

Burak Taha

Daimi Üye
Tepki
142
sigara içenlerin dikkatine..:boese157: :boese157: :Skull-175 :Skull-175 :violent-s :violent-s

funq

Forum Demirbaşı
Tepki
332
Bisiklet
Geotech
muhteşem bir anlatım olmuş

pesimistt

Üye
Tepki
17
su simsiyah oldu bir de kaskatı kesildi.gerçekten sigaranın zararını anlatan bi video.sigara içenler bir daha düşünmeli sonunda ölüm var:46:

Mehmet Can

Forum Bağımlısı
Tepki
405
bu videoyu izleyenler artık sigarayı bırakırlar heralde?
sigaranın kötü bi alışkanlık olduğunu herkes biliyo zaten
bu yüzden sigara içen arkadaşlar sağlığınızın ve bedeninizin kıymetini bilin,
kimi insanlar sigarayı bırakamam kuşkusuna kapılıp gidiyolar ama sigarayı bırakmak kendi ellerinde olan bişey yeterki kafaya koysunlar bırakmayı...

outdoor1

Daimi Üye
Tepki
259
İsim
yok
Başlangıç
1956—57
Bisiklet
Nishiki
@Mehmet Can

Katılıyorum sana bırakılmıcak bişi deyil çünkü zor ama imkansız deyil