Sıfırdan fixie

Falkee

Üye
Tepki
11
İsim
Emre
Bisiklet
Salcano
Sıfırdan 400 tl ile fixie toplanırmı hangi marka kadrolar daha uygun.eski yol bisikleti alırken fixed olması için nelere dikkat etmem gerekir

Scudo

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
İlk fixed gear'ımı 420 liraya mal etmiştim. Piyasada bulabileceğim en ucuz sıfır malzemelerle toplamıştım. Aşağıdaki resimde fixed gear yapmaya uygun kadrolar ve uygun olmayanlar gösteriliyor. Temelde ihtiyacınız olan şey bu. Kalanı görsel veya işlevsel olarak zevkinize kalmış.

p4pb7064705[1].jpg

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Eger hakiki bir fixed Toplamak istiyorsaniz 400tl'ye aynakolunu bile bulamasiniz ama fixed benzetmesi yol bisikleti parcalari ile yapilirsa olabilir ama orijinal fixed olmaz.

• Beğen
Tepkiler: enqinHLC

aknorl

Daimi Üye
Tepki
848
İsim
akın oral
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Evde uygun alet edevat varsa, yukarda söylenenler doğrudur. Ceset durumunda bir yol bisikleti yakın maliyette fixie olarak toplanabiliyor. Uygun donanım yoksa görünmeyen bir sürü maliyete katlanmak zorunda kalırsınız ( sık sık bisikletçiye gidip şunu açamadım bunu sökemedim demek vb.) ya da kurtaramadığınız parçaların yenisini almak zorunda kalırsınız. Ama keyifli iştir ve kervan yolda düzülür...

kudretozbay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.150
Sahibindende beyaz bir fixie var 400 e onu alip aynakolunu degistir kullan bence