Shimano Spd Downhill Pedal ve Spd Ayakkabı, Giro Kask, Suntour Maşa, Dh Boğaz

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Evde yer kaplayan kullanmadığım bazı şeyleri satılığa çıkardım arkadaşlar.Kolay takip edebilmek içinde hepsini bir yere topladım.

*PDM-636 SHİMANO SPD DOWNHİLL PEDALLAR FİYATI 35 YTL

Bir zamanların ençok tercih edilen Dh pedalı.Pedal çizikler haricinde sorunsuzdur platform pedallara geçtiğim için satıyorum.Kaller pedallarla birlikte verilecektir ayakkabıya dahil değildir.

*SH-M-56 SHİMANO SPD ALL MOUNTAİN AYAKKABI (42 Numara) FİYATI 35 YTL
*SR SUNTOUR XC 50 50MM MAŞA FİYATI 30 YTL

Disk fren uyumludur. Sistem olarak yay ve elastomerden oluşuyor. Rebound ve sertlik ayarı yoktur. Maşa şuan kullandığım Drag F4 bisikletden çıkmadır. Çok az kullanılmıştır. Üzerinde ufak çizikler mevcuttur. TRANZ X GİDON BOĞAZI VE ZOOM GİDON ile birlikte veriyorum.

*GİRO GİLA XC KASKI (Size M -) FİYATI 30 YTL
Fullface kaska geçtiğim için artık kullanmıyorum.Sol tarafından darbe almışdı. Çizik ve çöküntü oluşdu o bölgede fotodan ayrıntılı görünüyor.İçindeki süngerler eridiği için onların yerine İdareten pencere süngeri takmışdım. Pek araştırmadım ama piyasada kask içi süngerler bulunabiliyormuş.

*AMOEBA ViTRA 31.8 DH GİDON BOĞAZI 75MM FİYATI 20 YTL
Ağırlığı 185 gr dır.Üzerinde ufak birkaç çizik vardır.Amoeba Vitra yazısı asetonla çıkarılmıştır. Kargo alıcıya aittir. İstanbul'da Şişli veya Bahçelievler civarında elden teslim edebilirim. İletişim için: ozgur.tunali@hotmail.com 0544 855 7385

Scudo