Satıldı shimano rockshox

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Mehmet Kurt tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mehmet Kurt

Mehmet Kurt Aktif Üye

Seviye:
    elimde bulunan mazemelerimi uygun fiyata vermeyidüşünüyorum
    xt doalkotrol disc seti yedek hortumlar dahıl 450ytl xtr arka aktarıcı 2005=70ytl 2006=100ytl 2007=150ytl cantseti (xtr 2006göbek dt revolation tel mavic 819 cant disc ve v brek uyumlu)=500ytl cantseti(formula disc göbekler 2lık tel rgida cember 28 telii v brek uyumlu)=300ytl xt doal kontrol v brek kol180ytl xtr v fren bacakları175ytl rockshox duke10cm amerikan versıyon renk gırı 250ytl not:mazemeler çokaz kulanılmıştır ve hepsı sorun suzdur
    fotolar içi mail atın lutfen
    :p

2. kurt

kurt Kıdemli Üye

Seviye:
    olur bilader baska arzunuz?:)
    fotoyu malesef buraya koymak gibi bir zorunluluk vardır! aksi halde konunuzu kapatılabilir:(

3. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    kapatıldı...

topıc açmadan bölüm kurallarını gözden geçiriniz..!!

İlginizi Çekebilir

Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
Drafting_Graph_1024x1024.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
1.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.