Satıldı Shimano deore LX fren kolları

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Mehmet Keten tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mehmet Keten

Mehmet Keten Forum Bağımlısı

Seviye:
    -Shimano Deore LX fren kolları (made in JAPAN)
    -fren kolu üzerinde 2 adet pro fren hassasiyet ayarı.
    -ürün sıfır ayarında sadece 15 gün kullanıldı.
    -sıfır çizik.
    -memnuniyet garantili.
    -Ankara içi elden teslim.
    -lütfen pazarlık teklif etmeyiniz.piyasa fiyatının yarısından bile daha az bir fiyat istiyorum.
    -vaktimin az ve işlerimin yoğun olması nedeni ile ürün iş yerimden kendim tarafımdan alıcıya teslim edilecektir.
    -ürünü almak isteyen arkadaşlara iş yeri adresim ve telefon numaram yazılacaktır.
    -Fiyat 25 TL.
    -not : üst 2 resimdeki fren kolunda kırmızı görünen kısım dijital makinanın üstündeki kırmızı ışığın parlak metal üzerindeki yansımasından kaynaklıdır.

2. ali ayhan cıvıl

ali ayhan cıvıl Kıdemli Üye

Seviye:
    kolları almak istiyorum...........lütfen sofist07@gmail.com yada 05353313121 nolu telefonumdan irtibat kurabilirsiniz

Mehmet Keten

Mehmet Keten Forum Bağımlısı

Seviye:
    fren kolları satılmıştır ilginiz için çok teşekkür ederim.

İlginizi Çekebilir

Alberto-Contador-009.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
upload_2016-8-14_11-47-41.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
bikegel.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.