seyir hali

Scudo

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Taciz eden kamyon - taksi soforleri......:mad: Aniden yola firlayacakmiscasina arac kullanan onune gelen gazete kagidini bile sollayacak heycani tasiyan kotu ve bilincsiz soforler! :boese157: Tehlikeli virajlarda isiklara aldirmadan gecenler; yola paralel dosenmis mazgallar....! Olmadik bi' yerden karsiya gecme egilimi sezdiren yayalar....:( carp'cam diye uzuluyorum...! Daha ne sayabilirim ki....

Galiba bunlarin hepsinin ustesinden gelebilmek iyi bi surucu olmakta gizli

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
eğer şehir içindeysem:
aniden ve kontrolsüzce yola çıkan yayalar ile aniden kapı açan taşıtlar..

konu ile ilgili geçmişte bir forum da ben açmıştım:(link)

saygılar

Said E

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7

Kasksız bisiklet sürücüleri... :( Sanki her an bir kaza yapacaklar da kendilerine zarar verecekler gibi hissediyorum...

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197

az önce o konuyu Kayseride bir abimizle konuştuk..toptancı olduğu halde yılda sadece 20-25 civarında kask sattığını söledi..:(

superonlayn

Daimi Üye
Tepki
50
aniden kapı açan taşıtlardaki sürücüler için yerden göğe kadar haklısın..üstüne üstlük bide haklı çıkarlar.:mad:

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Ben dikkatli olmayı severim, çok tedirgin olduğum bir husus yoktur...

Yanlızca merdivenler den inerken çok dikkat ediyorum,her an takla atıcak korkusu var bende ...tırsıyorum yanii.. Genelde inmem ama bazen coşuyorum işte.....:D

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
En rahatsız olduğum şey : Kapısını aniden ve aynasına bakmadan açtığı için , burun buruna geldiğimiz sürücülerin , bir de "--- yavaş kardeşim demeleri"
En sevdiğim şey de : Peki araba olsam ne yapacaktın dediğim de adamların suratının aldığı şekil.
Bir de özellikle minibüsler.
Bir milyon katili diyoruz biz kendi aramızda. Bu fiyata cinayet işleyecek tek insan grubu. Dev kornaları, asabi sürüşleri ile sırf rahatsızlık üretmek için üretilmişler sanki.

• Beğen
Tepkiler: Said Ergöktaş

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197

işte bunu sevdim iyi ve yerinde bir karşılık...

teşekkürler..

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
1) Bu çağa gelmiş olmamıza rağmen hala karşıdan karşıya geçmeyi örenememiş yaya diyipte efendi yayalara hakaret etmiş olacağımız tuhaf yaratıklar;
2) Aynı şekilde yaya olsun sürücü olsun kırmızı ve yeşil ışığın hala neye yaradığını örenememiş olan pire zekalılar;
3) Otomobilin den inerken hiç aynasına yada arkasına dönüp bakmadan löp diye fırlayanlar;
4) Hala ne maksatla yola paralel konuşlandırıldığını anlayamadığım mazgallar;
5) Tek rakibim THY zihniyetindeki; otomobilin O sundan anlamayan şehir magandaları ve gene bunlardan pek farkı olmayan Minübüsçüler;
6) Magandanında ötesinde otomobille yanınızdan geçerken kafanıza şişe yada benzeri bir cisim atabilecek kadar sülalesi sövülesi ......... .....sız şerefsizler..."başıma geldi"

edit:
kişilerin inanç değerleri hakkında kesin bilgi sahibi olmadan bu yargılama uygun değil ;)
twist

• Beğen
Tepkiler: Murat CER