Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

seyir hali

Scudo
Taciz eden kamyon - taksi soforleri......:mad: Aniden yola firlayacakmiscasina arac kullanan onune gelen gazete kagidini bile sollayacak heycani tasiyan kotu ve bilincsiz soforler! :boese157: Tehlikeli virajlarda isiklara aldirmadan gecenler; yola paralel dosenmis mazgallar....! Olmadik bi' yerden karsiya gecme egilimi sezdiren yayalar....:( carp'cam diye uzuluyorum...! Daha ne sayabilirim ki....

Galiba bunlarin hepsinin ustesinden gelebilmek iyi bi surucu olmakta gizli

Kasksız bisiklet sürücüleri... :( Sanki her an bir kaza yapacaklar da kendilerine zarar verecekler gibi hissediyorum...

az önce o konuyu Kayseride bir abimizle konuştuk..toptancı olduğu halde yılda sadece 20-25 civarında kask sattığını söledi..:(

aniden kapı açan taşıtlardaki sürücüler için yerden göğe kadar haklısın..üstüne üstlük bide haklı çıkarlar.:mad:

Ben dikkatli olmayı severim, çok tedirgin olduğum bir husus yoktur...

Yanlızca merdivenler den inerken çok dikkat ediyorum,her an takla atıcak korkusu var bende ...tırsıyorum yanii.. Genelde inmem ama bazen coşuyorum işte.....:D

En rahatsız olduğum şey : Kapısını aniden ve aynasına bakmadan açtığı için , burun buruna geldiğimiz sürücülerin , bir de "--- yavaş kardeşim demeleri"
En sevdiğim şey de : Peki araba olsam ne yapacaktın dediğim de adamların suratının aldığı şekil.
Bir de özellikle minibüsler.
Bir milyon katili diyoruz biz kendi aramızda. Bu fiyata cinayet işleyecek tek insan grubu. Dev kornaları, asabi sürüşleri ile sırf rahatsızlık üretmek için üretilmişler sanki.

• Beğen
Tepkiler: Said Ergöktaş

işte bunu sevdim iyi ve yerinde bir karşılık...

teşekkürler..

1) Bu çağa gelmiş olmamıza rağmen hala karşıdan karşıya geçmeyi örenememiş yaya diyipte efendi yayalara hakaret etmiş olacağımız tuhaf yaratıklar;
2) Aynı şekilde yaya olsun sürücü olsun kırmızı ve yeşil ışığın hala neye yaradığını örenememiş olan pire zekalılar;
3) Otomobilin den inerken hiç aynasına yada arkasına dönüp bakmadan löp diye fırlayanlar;
4) Hala ne maksatla yola paralel konuşlandırıldığını anlayamadığım mazgallar;
5) Tek rakibim THY zihniyetindeki; otomobilin O sundan anlamayan şehir magandaları ve gene bunlardan pek farkı olmayan Minübüsçüler;
6) Magandanında ötesinde otomobille yanınızdan geçerken kafanıza şişe yada benzeri bir cisim atabilecek kadar sülalesi sövülesi ......... .....sız şerefsizler..."başıma geldi"

edit:
kişilerin inanç değerleri hakkında kesin bilgi sahibi olmadan bu yargılama uygun değil ;)
twist

• Beğen
Tepkiler: Murat CER
Back