Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sevgililer günü kutlu olsun

Scudo
Aziz Valentin Yortunuzu tebrik ediyorum. Bütün Hrıstiyan alemine bu yortu hayırlı olsun.

Teşekkürler Önder abi.

Aslında sevgi bir gün de hatırlanıcak kadar basit birşey değil elbet... Hatta ben kızarım biraz da sevgililer gününe... Çünkü günümüzde sevgililer günü TV'lerde v.s. iyice şişirilir, insanları illaki bişiler almak zorundaymış gibi hissettirir.. Herkes bir beklentiye girer. Alabilen hediye alır... Epey bi pazar oluşturuldu gerçekten... Sevgi ticaret için kullanılır oldu işte bunun için kızarım :( Hediye alamayan ya da bir sevgilisi olmayan genç insanlar da üzüntüye itiliyor...

Az önce dediğim gibi sevgi, sevgili bir gün de hatırlanıcak kadar değersiz değildir. Elbet bugünde bunların hatırlanması güzel birşey... İnsanın sevdiği insana bir hediye alması da güzel... Bu günü fırsat bilip sevgisini sevdiğine açan, evlenme teklifi edenlere de bi fırsat veriyor o da güzel....

Tüm sevenlerin sevgililer günü kutlu olsun... Hep sevgiyle kalınması dileğiyle... Asıl sevgi insan sevgisidir, aşk gelir geçer, arada sevgi yoksa aşklar bitmeye mahkumdur... Neyse çok felsefe yapmayalım :D

Evet yasin cim sevgi sadece bugun için kısıtlı değil..

Zaten sevdiğin kişiye en büyük hediye olarak yüreğini veriyorsun..

Benı uzen kısmı seni seviyorum ve özür dılerım kelımelerınınn şu zamanda değerının kalmadığı ve sevgiyi bu kadar basitleştirmemizzz...üzücüü gerçektenn...

saygılar..

gerçekten acı ve insanın tüm umutlarını yıkan bir durum.. :(

evet güzel bir gündü bisikletim le bu anı yaşadık iyiki varsın mtb sensiz yapamam sana bitiyorum sana bir hediye aldım neymi fren balataların güle güle kullan

• Beğen
Tepkiler: ekobike

güzelmiş mtbciye başka aşk yaramıyo zaten:D ...(tecrübelerle ispatlıdır:( )..

14 Şubat Sevgililer günü ama Galatasaray'ın da maçı var. Galatasaray Benfica.

Back