Sevgililer günü kutlu olsun

Scudo

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Aziz Valentin Yortunuzu tebrik ediyorum. Bütün Hrıstiyan alemine bu yortu hayırlı olsun.

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Teşekkürler Önder abi.

Aslında sevgi bir gün de hatırlanıcak kadar basit birşey değil elbet... Hatta ben kızarım biraz da sevgililer gününe... Çünkü günümüzde sevgililer günü TV'lerde v.s. iyice şişirilir, insanları illaki bişiler almak zorundaymış gibi hissettirir.. Herkes bir beklentiye girer. Alabilen hediye alır... Epey bi pazar oluşturuldu gerçekten... Sevgi ticaret için kullanılır oldu işte bunun için kızarım :( Hediye alamayan ya da bir sevgilisi olmayan genç insanlar da üzüntüye itiliyor...

Az önce dediğim gibi sevgi, sevgili bir gün de hatırlanıcak kadar değersiz değildir. Elbet bugünde bunların hatırlanması güzel birşey... İnsanın sevdiği insana bir hediye alması da güzel... Bu günü fırsat bilip sevgisini sevdiğine açan, evlenme teklifi edenlere de bi fırsat veriyor o da güzel....

Tüm sevenlerin sevgililer günü kutlu olsun... Hep sevgiyle kalınması dileğiyle... Asıl sevgi insan sevgisidir, aşk gelir geçer, arada sevgi yoksa aşklar bitmeye mahkumdur... Neyse çok felsefe yapmayalım :D

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Evet yasin cim sevgi sadece bugun için kısıtlı değil..

Zaten sevdiğin kişiye en büyük hediye olarak yüreğini veriyorsun..

Benı uzen kısmı seni seviyorum ve özür dılerım kelımelerınınn şu zamanda değerının kalmadığı ve sevgiyi bu kadar basitleştirmemizzz...üzücüü gerçektenn...

saygılar..

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197

gerçekten acı ve insanın tüm umutlarını yıkan bir durum.. :(

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
evet güzel bir gündü bisikletim le bu anı yaşadık iyiki varsın mtb sensiz yapamam sana bitiyorum sana bir hediye aldım neymi fren balataların güle güle kullan

• Beğen
Tepkiler: ekobike

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197

güzelmiş mtbciye başka aşk yaramıyo zaten:D ...(tecrübelerle ispatlıdır:( )..

edemirdag

Üye
Tepki
72
İsim
Emre D.
Bisiklet
Carraro
14 Şubat Sevgililer günü ama Galatasaray'ın da maçı var. Galatasaray Benfica.