Sele tavsiyeleri

Scudo

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@maboc Dostum benim totoş da hiç Brooks görmedi ben gayet memnunum :) aşırı bir fiyat olduguna da aynen katılmaktayım

Tuguj

Daimi Üye
Tepki
97
İsim
Aykut Baykurt
Bisiklet
Merida
Bende yeni sele almayi planliyorum maksin maksi 100 tl yani 70 ollursa guzel olur benim kisin bile totom su(cis) yapmisim gibi terliyor ne onerirsiniz acaba

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
benim bisikletn üstündeki orjinali kullanıyorum, iki bisikletim var şimdi yolum uzayınca tayta başlaıdm :) bisiklet de değişti resimdekini aldım. Önceden siizn gibi şehir içinde gezi şeklindeydi. Şimdi havalar iyi olunca günde 25km okula git- gel olunca işler değişti..
ara sıra aleti havalandırıyorum sorun kalmıyor :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@alper 76 şehir içinde dedigin sabahları işe gidiyorum sıkıntı olmuyor 15dk gidiyorum
bugün 54 km gittim popom üstüne oturamadım eve geldiğimde ayaklarımdan çok popom ağrıyor araştırıyorum bakalım ne olacak sonu bulana kadar popom olan seleye alışacak galiba bu gidişle o gözüküyor

Tuguj

Daimi Üye
Tepki
97
İsim
Aykut Baykurt
Bisiklet
Merida
Omnerilerinizi bekliyorum bisikletten inince insanlar guluyor

valento

Üye
Tepki
38
İsim
murat kırlı
Bisiklet
KTM
herkesin totosu farklı almadan önce deneyebilirsiniz ama ne kadar etkili olur bilmem.ama zamanla en kötü seleye bile alışılıyor.

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@maboc Dostum benim sana bir kaç tavsiyem olabilir, ben MERLIN den funkier tayt aldım. Olay bitti (ancak malesef ucuz degil siizn istediğiniz sele fiyatını buluyor)
hatta kısa almıştım yazın da giyeirm diye ancak artık kışınd akullanınca indirimden pedi dandik ama kendi kaliteli bir decathlon uzun taytı (300 model) aldım o da iş görüyor.
Benim yolum uzun, yol biiskletlerinin de selesi sadece yeterince rahat. Eski biiskletime binince tv koltugu giib geldi bana,

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@maboc çok yeniyseniz ondan da biraz olur...
kolay gelsin bilgili arkadaşlar ya da ilgilenip bilgi verenler çıkacaktır

Seyda Ünlü

5 Vakit Bisiklet ve Kamp
Tepki
1.124
İsim
Seyda Ünlü
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar şu sele nasıldır acaba? (link)

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
Brooks sele aldıktan sonra kendimce tecrübe ettiğim şey şudur: Seleye bir dünya para vermektense iyi bir tayt ve poponuza uygun çok pahalı olmayan bir sele almak daha mantıklı. Örn: Arkadaşın altında Canyon bisiklet, poposunun altında 25 tl'lik sele ve üstünde iyi bir pedli taytla uzun yollar pedal basıyor.

Tepki
0
İsim
Yağız Güner
Bisiklet
Mosso
Merhaba forumdaşlar. Mosso legarda 1521 msm v bisikletim var. Ama selesi çok rahatsız kendime güzel bir sele bakıyorum. Taytsız uzun süre kullanacağım için en önemli olay rahat olması. Şimdiden teşekkürler bisiklet forum ailesi

Dipnot: Brooks seleler gibi narin ve bakımı olmazsa güzel olur

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
Aynı marka bisiklet kullanarak söylüyorum; Herkesin anatomik yapısına uygun olmaya bilir, ben sportourer sele aldım 1 ay önce 60tl ye, şükürler olsun çok rahatım.:harika:

• Beğen
Tepkiler: Yağız Güner

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Bende en fazla 200 TL'ye kadar kösele sele arıyorum. ( kahverengi ) Brooks maalesef 300 sınırında.

• Beğen
Tepkiler: Yağız Güner