Şehirler arası tur için yol arkadaşı aranıyor

Hsyndeli

Üye
Tepki
19
İsim
Hüseyin
Haziran da Ankara Kızılcahamam Çerkeş Karabük beklerim :)

• Beğen
Tepkiler: gezgino28
Scudo

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ggyiss ..cok dogru soyluyorsun lakin bulamadimda daha..sanirim tek basima Gidicem :))

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.634
İsim
Ahmet
@fatihİ.10
Halen var o plan ama öncelikle Çanakkale'den başlayarak bir Ege turu yapmaya karar verdim. Katlanır bisikletle değil bu ay alacağım tur bisikletiyle.
Katlanır bisikletle yapacağım turu Ege turum -ki kendisi ilk turum olacak- sonrası planlayacağım.

@vizeli gezgin Ben de tam tanımadığım biriyle tura çıkmazdım herhalde. Elbette günü birlik turlar başkasıyla olunca çok keyifli ama uzun süreli turlarda sıkıntı olması muhtemel.

Tepki
28
İsim
Ali Ö
Bisiklet
Bergamont
@mustafa ç
Keşke tek çıksaymışsınız. Kafa dinleye dinleye giderdiniz ayrıca bölgenin insanı da sıcakkanlı gittiğiniz süre içerisinde bir çok arkadaş edinebilirdiniz.

Ayrıca yola çıkarken arkadaş seçimi çok önemli. Güvendiğiniz biri olsun, yani sizi yarı yolda bırakıp ben dönüyorum demesin mazallah sizin de tüm motivasyonunuzun içerisine edebilir hatta ve hatta sizi bile turdan caydırabilir. Ayrıca sürekli dert yanan biri de canınızı sıkabilir. Ha ama birbirinize ilham verecek şekilde bi takım olursanız tadından yenmez o zaman :) maalesef benim yakınımda yok öyle bi akran,akraba,arkadaş :)

@vizeli gezgin bu arada takipçinim abi. Özellikle yurt dışına çıktığın zaman bir kaç sorum olabilir size :)

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ayarsizsair ..yurtdisina daha sonraki zamanlarda cikicam oncelikle bunu layikiyla bitirmem lazim..hedefe odaklanip sonunu her zaman getiren birisiyim yapi olarak onun icin benim. Hayallerim hep ucuk ve uc noktalarda..benim. Yurtdisi hedefim bisikletle japonya yada yeni zelanda

• Beğen
Tepkiler: nonsteril

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ayarsizsair ..tesekkur ederim..ben daha bisikletle yurtdusina cikmadim ama cikicam

Kafaikiteker

Aktif Üye
Tepki
340
Bisiklet
Merida
Merabalar SOMA MADEN ŞEHİTLERİNİ anmak için 7 veya 8 Mayısta İstanbuldan çıkarak Tekirdağ Çanakkale Balıkesir üzerinden Somaya varmayı planlıyorum.Şuan da tur planlaması yapıyorum muhtemelen 6-7 gün sürecek yolculuğum. Ayrıca izin planlamam netleştiği zaman konu da açacağım eşlik etmek isteyen arkadaşlar olursa planla yapa bilirz. İyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege

serhant

Üye
Tepki
26
Bisiklet
Salcano
Hazır konu açılmışken bende yazayım Nevşehir'den çıkıp şehirler arası veya şehiriçi tur için arkadaş aramaktayım.Gördüğünüz,bildiğiniz,işittiğiniz biri varsa yönlendirirseniz bu tarafa doğru çok çok iyi olur..Sevgiler

• Beğen
Tepkiler: Yucel D Tri

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@YucelDursun bende 30 nisan sabahi maceraya basluyorum hep tek hep yek basima dere tepe dumduz yalniz basima :))

Ya bu arada yeni bir konu Nasil acabilirim

• Beğen

Yucel D Tri

Aktif Üye
Tepki
262
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@vizeli gezgin cumartesi sabah 05,00 çıkıyorum.Eşimi ikna etme işi uzun sürdü.Hazırlık yapamadım. Ekipmanlar eksik vaktimde yok almaya. Yolda halledeceğim artık..takip ederiz artık senide .ben gelirim sen gidersin...

@İsa Yavaş

İsa iskele alabanda.

Konu açmak için mesaj limiti mi var?

Konu açmak için mesaj limiti mi var?

Va
@vizeli gezgin en üstte yeni konu aç butonu var. Fakat acele etme bebe gibi bir uyarı veriyor..

Erdem Şiğva

Aktif Üye
Tepki
57
Bisiklet
Merida
@vizeli gezgin konuyu açmak istediğiniz bölüme girin orda sarı buton var yeni konu aç diye hocam. Sağ üst taraflarda(mobilde böyle yani) pcde sarı mı bilmiyorum ama orda da yeni konu aç diye buton olması lazım

Yucel D Tri

Aktif Üye
Tepki
262
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çekmeköy-Üsküdar-marmaray-Yenikapı-Bandırma-Balıkesir.@İsa Yavaş

• Beğen
Tepkiler: Batuavicii

Uğur Erol

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Kron
İşten yaz tatili boyunca ücretsiz izin alarak yaz boyunca tura çıkıyorum. Okulların kapanması ile başlayacak tatilim 1 eylüle kadar vakit var bu sıra bol bol tur atmayı düşünüyorum . yalovadan başlayarak ege akdeniz olacak umarım yollarda karşılaşırız:):)

Discovery Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepki
52
İsim
SELÇUK
Bisiklet
Salcano
herkese merhaba arkadaşlar şu an bisikletim ve kondisyon sebebi ile birde tecrübe eksikliğinden dolayı uzun bir tura yeltenemiyorum. ben uşak ta yaşıyorum rotası uşak tan geçen arkadaş olursa tanışmak sohbet bi tarhana çorbası ısmarlamak isterim

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Atkadaslar gittim gordum egomu yendim ve grldim..ve daha yeni kendime geldim forumda yeni konu actim..kesan-oludeniz arasi tur fotolari ve yorumlar diye orayada beklerim paslasalim istiyorum..iyiki tek gitmisim ve bu tura cikmisim..arkadaslata cesaret ornegi olabilirim

• Beğen
Tepkiler: phoenix48