Şehirler arası tur için yol arkadaşı aranıyor

mustafa ç

Forum Demirbaşı
Tepki
508
Bisiklet
Trek
@vizeli gezgin arkadaşımın ricasıydı. Çıkacağı tur için yol arkadaşı arıyor. İlgilenen varsa iletişime geçsin kendisiyle.
Bence konu onun özelinde kalmasın. Benim uzun tur fikirlerim yol arkadaşı olmaması sebebiyle başlamadan bitti hep. Bu başlığı tur için yol arkadaşı arayan arkadaşlar kullansın derim.

Vizeli gezgin arkadaşım sana da iyi turlar.

Scudo

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Nisanin son haftalari yada mayisin ilk haftalari..canakkalede bulusulup marmaris yada fethiye tarafi hedef ama gidebildigimiz kadariyla biraz keyif turu olucak.donus otobusle olma ihtimali yuksek..ortalama iki hafta dusunuyorum.iki-uc gun esnek olabilir..ortalama 80-110 km dusunuyorum..amac gezmek gormek beraber pedallamak herseye uyarim ve uyumlu birisiyim

Mustafacim cok mutesekkir oldum..sesimi duyurdugun ve alakadar oldugu icin..umarim arkadas bulurum bulmazsam tek gidicem malesef ki en son istegim bu ve boyle uzun turlara ve bahar aylarinda arkadas bulmam insallah kolay olur :)

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.634
İsim
Ahmet
Ben isterdim, benim de ilk turum olurdu ancak iznim sadece yaz mevsiminde oluyor. Ben de Çanakkale'den Didim, oradan da yaşadığım şehir Ankara'ya dönmeyi düşünüyorum.
Size mutlu huzurlu geziler olsun...

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Ahmetgitar ..cok tesekkur ederim dusuncen icin..lakin benimde izinim bu arada olacagi ixin birde yazin cok kalabalik olacagi icin bu tarihler..

mustafa ç

Forum Demirbaşı
Tepki
508
Bisiklet
Trek
@vizeli gezgin hocam kimseyi denk getiremezsen güzergaha iznik i de al 1 2 gününe eşlik ederim turunun. Denkleşemezsek bile iznik i değerlendir planlarına al mutlaka.

• Beğen
Tepkiler: gezgino28

spe07

Daimi Üye
Tepki
207
İsim
ANIL
Bisiklet
Giant
Tam Tersi güzargah planladım antalya çanakkale belki aynı sezona denk gelirse karşılaşırız:)

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@mustafa ç ..tesekkurler..iznik her daim aklimda lakin bisikletle bu turda cok zor :)

@spe07 ..ya gel sunu canakkale-marmaris yapalim haritaya gore yukardan asagi cok guzel olur inmek:))..bu arada sen de tek misin

spe07

Daimi Üye
Tepki
207
İsim
ANIL
Bisiklet
Giant
@vizeli gezgin hep yalnız kamp yaparım alıştım birazda onun için sorun olmuyor he olursa kötümü olur hayır iyi olur tabi benim güzargah belli kıyı şeridinden devam edeceğim belki çanakkaleden sonra istanbula geçebilirim duruma göre

• Beğen
Tepkiler: Volg ve gezgino28
Tepki
21
İsim
Cengiz g.
Bisiklet
Sedona
Konu açmak istiyorum ama açamıyorum. Ne biçim iş anlamadım! !!

• Beğen

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Baba Cengiz hosgeldin babaaaa :)).neden konu acamiyoruz yeni oldugun icin bende ayni kaderi yasiyorum..bu arada turuma arkadas ariyorum bilgine

@spe07 ..anladim..o tarihler uyarsa ortalarda denk gelicez

• Beğen
Tepkiler: Baba Cengiz

Imlampre

Daimi Üye
Tepki
298
İsim
hakan
Bisiklet
Cannondale
ankaradan merhaba.nisan ayının son haftası 11 günlük bir izin kullanacağım..(23 nisan - 1 mayıs) benim fikrim ülkemizde düzenlenecek olan 52.cumhurbaşkanlığı bisiklet turnuvasına gelecek olan bisikletçileri görmek fotograf çekmek pedallamak yeni yerler görmek vs...bisiklet turunun rotası eşliğinde yada birkaç rota eşliginde yapabilirsek katılabilirim size.

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Baba Cengiz eyvallah seninde ayni sekilde insallah kafa dengi arkadas bulursun..sen iyi sezonda gidiyorsun bir sifir ondesin

@aynakol himm..super fikir..kaydettim sizi denk gelebilme ihtimalimiz oldugu icin keyif turlarina ortak oluruz hasbelkader

• Beğen

Volg

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Hüseyin Eren Kurt
Bisiklet
Diğer
@spe07 Benimde aklımda öyle bir tur var abi. Eğer mümkün olursa gelecek sene yazın arkadaşla yapıcaz. Mersinden başlayıp kıyı şeridinden nereye kadar gidebilirsek.

• Beğen
Tepki
1
@vizeli gezgin gelmeyi çok isterim ancak uzun tur tecrübem hiç yok ama kendimi denemek amaçlı haftasonları günübirlik 80-90 km lik sürüşler yapıyorum. Tecrübesiz ama azimli :) bir yol arkadaşı problem olmaz dersen programına dahil olabilirim :)

• Beğen

Bahri Kaplan

Daimi Üye
Tepki
996
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Canyon
@Baba Cengiz hocam tur güzergahınız bellimi? Yaklaşık süre ne kadar olacak? Yolunuz açık olsun inşallah.

• Beğen
Tepki
21
İsim
Cengiz g.
Bisiklet
Sedona
@Bahri Kaplan rota belli değil. Ortak karar alınacak. Bir haftalık tur düşünüyorum. Çadır konaklamali.bir kaç gün de pansiyon falan. Performans turu olmayacak, geze geze kafamiza göre takılacaz:) istanbul anadolu yakası çıkışlı olacak. Gelmek isteyenlerle daha once yüzyüze görüşüp konuşuruz. Facebook tan ekleyebilirsiniz. Cengiz ayhan gedik

S.Koca

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Fuji
Mayıs gibi Çanakkale var planlarımda izin vs. durumları halledebilirsem bir yere kadar eşlik ederim. Ama duruma göre Fethiye Datça da yapabilirim. İleride haberleşiriz tekrar.

• Beğen

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi