Şehir bisikleti önerisi

zehortlak

Üye
Tepki
0
İsim
z
meraba arkadaşlar fiyatı 600-700 civarında, bayan için kullanımı rahat,hafif şehir bisiklet önerisi istiyorum :) Şimdiden teşekkürler..

Scudo

ahlaksahibi

Daimi Üye
Tepki
338
İsim
yusuf
Bisiklet
Salcano
Bisan biceps öneririm kızlarıma aldım çok çokk memnunlar.renkleri kadrosu falan çok iyi fiyatına 440 llira

• Beğen
Tepkiler: zehortlak

ahlaksahibi

Daimi Üye
Tepki
338
İsim
yusuf
Bisiklet
Salcano
@zehortlak fiyatına göre şahane.market bisikletleri 300 lira ona göre hesaplayınız.frenlerini beğenmedim ama idare eder akıcı hafif kibar bir bisiklet10-11 kg tahmini ağırlığı var.alu kadro alu jantlar shimano vitesler ve ruble prowheel ayna kol joytech göbekler vs.şiddetle tavsiye ederim.yalnız bisiklet 26 jant uzun ve iri biri kullanacaksa küçük görünüyor ama değil

• Beğen

zehortlak

Üye
Tepki
0
İsim
z
Biraz gezdim kafam karıştı yardımlarınızı bekliyorum :)

(link) 800 liraya bunu verecekti ama kararsız kaldım.BU kadar para vermeye gerek var mıdır? Bu bisiklet iyi mi sizce?

(link) Bu bisiklete de 340 dediler.

(link) Btwin markası nasıl arkadaşlar?Bana orada şehir bisikleti demişlerdi internette dağ bisikleti yazıyor. Fiyatı da uygun kararsız kaldım.Parçaları 2 yıl garantiliymiş yine de güvenemedim Kullanıcı hatası diyebilirler.
(link)
Bir de kimileri carraro kimileri ümit almam için ısrar ettiler. (link) BU biraz pahalı ama 1150 civarı olur dediler.Bu kadar parayı gözden çıkarmalı mıyım :)
(link)

ahlaksahibi

Daimi Üye
Tepki
338
İsim
yusuf
Bisiklet
Salcano
Carraro ön planda ancak fiyatıda ona göre.şehir içi düzgün yollarda kullanacaksanız ön amortisöre gerek yok gereksiz ağırlık.(link) buda fiyatına göre iyi ümit bisiklet bayileri mosso da satmakta test edebilirsiniz.ancak benim favorim önceki mesajlarda ki bisan biceps.

172085964_0.jpg ben kırmızı ve pembe renklerini aldım çok güzellerinden

• Beğen

zehortlak

Üye
Tepki
0
İsim
z
@ahlaksahibi teşekkürler bunlara da bakayım beğendim özelliklerini. Bisanı sordum ama bahseden olmadı. Baktığım yerde satılmıyor galiba