Seferihisar-Özdere-Kuşadası Milli Parkı

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Çadırda kalalım diye baskı var,benim çadır var farketmez ama cumartesi gecesi bir yağış geçişi olabilir hatta pazar sabahı da aynı şekilde.Bu durumda en konforlusu pansiyon olacaktır,bence kış günü çok zorlamayalım çadır şansını.Cefa olmasın sonra?

Scudo

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Haydee oldu mu şimdi ya? Daha bugün görüştük.

semihcelikoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
274
Hava bugün çok iyi görünüyor. Gerçi tahminlere göre hala yarın ve Pazar yağışlı ama ben gelme niyetindeyim. Yarın görüşmek üzere ;)

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Meteor'da kendini düzeltti sonunda Cumartesiyle ilgili.Ben hava durumunu (link) takip ediyorum.Bizim meteoroloji işlerinden çok daha detaylı veriyor bilgileri.Saat saat yağış miktarı,bulutlanma,kar yağışı,basınçlar,sıcaklıklar vs. herşeyi vermiş adamlar.
Cumartesi yağış olmayacak ama cumartesi akşam saatlerinden itibaren güzelce yağacak gibi.Pazar günü de yağış var ama öğleden sonra çok güzel açacak gibi gösteriyor.Pazartesi de zaten hava günlük güneşlik.
Ben bugün pazar günü kullanmak için bir yağmurluk ya da panço benzeri birşey bakacağım.Bu sefer iptal etme gibi bir niyetimiz yok turu,kararlıyız. :)

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Sabah 09:00'da Konak İskele'de buluşuyoruz arkadaşlar.Pazar günü yağmurlu geçecek gibi diğer günler güzel.

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar turumuzu bitirdik.7 kişi başladık,ilk gün akşamı Ozan'ın (AppRoacHaTe) geri dönmesi gerekti.6 kişi olarak turumuzu bitirdik,çok da güzeldi.Daha yeni geldim sayılır eve resimleri yakında koyacağız.İşin en güzel yanı herkesin beklediği sağanak yağmuru bırakın,tur boyunca hiç ıslanmadık bile.

hknbykl

Daimi Üye
Tepki
269
Turunuzu güzel şekilde geçirip bitirdiğinize sevindim.Bana uygun bir zamanda hepberaber güzel turlar yapma dileğiyle:)

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
İnşallah Hakan abi, uzun tur zevki de ayrıymış gerçekten.Benim için bir ilk oldu bu,yaz gelse de daha uzun turlara çıksak çadırda falan.

Ali Hekimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
b'Twin
ne kadar şanslısınız ; hayatınızın bu çağlarında yapılabilecek en güzel şeyleri yapıyorsunuz; kötü alışkanlıklar yapmıyorsunuz, kötü ortamlarda takılmıyorsunuz .....ne mutlu size .... maşşallah diyelim daha nice nice turlar yapın , bisikletlerimizle güzelleşen ruhlarımızı diyardan diyara taşıyalım diğer insanlara , tanrı gezginleri korusun!

• Beğen
Tepkiler: Önder Tarım

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Sağol Ali abi,darısı önümüzdeki turlara inşallah.Okulum da başladı bugün itibariyle,hiç olmadı cumartesi-pazar bir gece konaklamalı turlar yapabiliriz.

semihcelikoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
274
Hava durumuna aldanıp, katılmaktan vazgeçtiğim gezi =) Önder hiç ıslanmadık demiş. Gelde yanma =) Neyse sizin adınıza sevindim. Bir başka sefer görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: Önder Tarım

ali alper uyar

Forum Demirbaşı
Tepki
751
abi bana kalırsa ege deki en güzel rotada tur yapmışsınz, fotoğraflarınızı dört gözle bekliyoruz:)

Ali Hekimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
b'Twin
@Önder Tarım

boşver okul mokul, biz okudukta nooldu, haydi hayat beklemez, tren kalkıyor , yola çıkıyoruz, dönüş mü? dönüş yok, belki var belki yok, ırgalamıyor, hapisanelerden kurtuluyoruz, nerde tırak orda bırak, gerçekten yaşamak........

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Fotoğraflar şu an bilgisayarımda ama herkesinkini daha toplayamadım.Bazıları eksik, bitince ekleyeceğim.Özellikle o kadar yağış beklenen 2. gün sanırım en keyifli günüydü turun.Sürekli sahilden ilerledik,bir sahil kenti bitti diğeri başladı,inanılmaz keyifli geldi bana.En son 5-6 yaşlarındayken gittiğim yerleri tekrar görmek çok güzeldi benim için.