Mordoğan-Karaburun-Çeşme Turu 1.Gün (06.02.09)

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
az kalsın yeniyordum elimden kaçırdım :) 5-2 bitti...
ben bi kaç fırın daha ekmek bulabileceğim bi fırına doğru gideyim :)

Scudo

ilse

Üye
Tepki
12
Ben İzmir' in çevresini çok özlemişim yahu... Kesinlikle yazın bisikletimle geliyorum:)

• Beğen
Tepkiler: Ozan Yılmaz

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
Merhaba...

Harika bir tur, harika bir parkur... Üstelik ekipte tanıdık isimler de var... GPA'dan tanıdığım Kayhan Bey, Mehmet Bey ilk göze çarpanlar... Hele bir kişi daha var ki, gördüğümde gerçekten çok şaşırdım; Ramazan İzmir'e gitmeye ne zaman karar verdin, ne zaman gittin?...:)

Gerçekten harika bir parkur... Bu parkuru ben de 2006'nın Temmuz ayında Çeşme'den başlayarak geçmiştim. Ama ben gidişi hep Sakız Adası tarafından giderek yapmıştım, siz ise İzmir'den geldiğiniz için yarımadayı diğer taraftan Mordoğan üzerinden dolaşmışsınız. Ancak ben Yaylaköy'den değil de Sarpıncık köyü üzerinden Karaburun'a gitmiştim... Yolların ıssız olması yüzünden siz aç kalırken, ben de 40 derecelerde suyum bittiği için, yoluma susuz devam etmiştim...

Harika bir tur olmuş... Resimlere bakarken, yazıları okurken aynı yerlerden bir kez daha geçmiş gibi oldum... Paylaşımlarınız için çok teşekkürler... Umarım GPA III'de tekrar görüşebiliriz...

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
@Süleyman Şatır

süleyman abi..askerlikten bitti bi süre tatil yaptım.. ve son olarak şöyle dedim bi tura çıkayım sonrasında bismillah diyip başlayalım...aynen öyle oldu .. zaten kayhan abinin mesajına çağrısına ilk cevap verenlerdenim..tura katıldım gayet güzel geçti ve bitirdik..şimdi küçük izinlerde seninle bi yerlere gidebiliriz ancak :) ..ist içi ise sınırımız yok :) kondisyon var allaha şükür :)

çok selamlar görüşelim abicim en kısa zamanda...

Tepki
1
Değerli Yol Arkadaşlarım ,

Pedallarınıza sağlık..Fotoları görünce sizlere ışınlanarak katılmak istedim..
Ve,İzmir'i daha çok özledim..
Birgün İzmir-Çeşme turunda beraber pedallamak umuduyla..
Paylaşımlarınız için çok teşekkürler..
Tüm bisikletsever yol dostlarımı sevgiyle selamlıyorum...
Saygılarımla...

Hayrettin ERSAN
(Dalyan Bisiklet Muhtarlığı)

• Beğen
Tepkiler: Ozan Yılmaz