sedona mı? kron mu? merida mı?

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar acemilikten dolayı çelik kadrolu bir bisikletle yaklaşık 500km yol yaptıktan sonra iyi bir bisiklet almaya karar verdim. hafiflik benim için önemli. biraz araştırıp bütçeme uygun üç bisiklet arasında kaldım. sedona 741 hd(çok şık), kron xc 1000 hd(sanırım daha hafif) ve merida tfs 100d(alman). sizce hangisi?

Scudo
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
bazen şehirlerarası yollarda bazen bozuk asfaltlı köy yollarında bazen de toprak yollarda. karışık bi kullanım yani.

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.091
Bisiklet
Fuji
Bunların içinde Merida, alternatif istersen Whistle Miwok 1160D. 3 Yıldır Whistle kullanıyorum. Gayet memnunum. Üstünlük olarak, Gidondan kilitlemeli maşa, ve daha kaliteli orta göbek.

• Beğen
Tepkiler: HAKAN ESMERKAS
Tepki
33
Bisiklet
Sedona
merida crossway 100.
mtb ile asfalt yolda gitmek çileye dönüşebilir.
Aynı durum benim başıma geldi. ASfalt,köy asfaltı,toprak yol diye bisikletçiye söyledim.O da bana merida crossway tavsiye etti ama ben mtb aldım. Bisikletçi haklı çıktı önce tekerlekleri sonra ön maşayı değiştirdim.

• Beğen

burak özgüng

Daimi Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
741 yada tfs 100 diyorum.
hangisi maddi açıdan daha uygunsa onu alıp üstüne istediğin zaman ekleme yaparsın.
sanırım tfs100 8 ruble 741 9.

• Beğen
Tepki
15
Bisiklet
Merida
Merida Crossway 10v kullanıyorum. Her türlü yere vurdum bisikleti. Köy yolu, mtb bisikletlerin taşlardan kazık atarak çıktığı yokuşlara, inanılmaz çok çukuru olan şehir yollarına, yağmurdan jantın yarısı suda olan ortamlara. Verdiğim karardan çok memnunum. Her yerde rahatlıkla kullanıyorum. İnceleme yazısı yazacağım müsait bir zamanda. Tek pişmanlığım 40v veya 100d alamamış olmam. O da maddi imkansızlıktan. Crossway serisi rahatlıkla söyleyebilirim joker olan nadir modellerden. Aşırıya kaçmadığınız sürece her türlü yolda keyif alabileceğiniz bir bisiklet.

• Beğen

Latif D.

Forum Demirbaşı
Tepki
24
Bisiklet
Cube
Bana göre varsa bin liran al bi kron xc 1000 bak keyfine :D

• Beğen