Sedona Borla hakkında

Mehmet Boran

Forum Bağımlısı
Tepki
663
Maşanın ayarı yumuşak kullanıyorsunuz herhalde baya bir dibe vurmuş.güzel günlerde kullanın çok güzel bisiklet.

• Beğen
Tepkiler: sessiz_dj
Scudo

tikkany

Üye
Tepki
5
Arkadaşlar forumu uzun zamandır takip ettik ve en sonunda Sedona almanın daha doğru bir karar olduğunu düşündük...

Bu akşam itibariyle Kartal Rahmanlar Şirin Biskletten, eşim BorlaLady ve Ben 711 V sahibi oldum, ikiside beyaz renkte :)))) Şirin bisiklet çalışanları çok ilgilendiler ve yardımcı oldular sağolsunlar...

Bisiklet alma sürecinde sorduğum sorulara cevap veren siz değerli arkadaşlarıma, bu forumun oluşmasında emeği geçenlere ve özellikle sorduğum sorulara sıkılmadan içtenlikle cevap veren Hakan YAZMAN abime teşekkürü bir borç bilirim...

Siyasetçi konuşması gibi oldu ya :)))

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman

SoldieR52

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Hayırlı olsun güle güle kullanın... Güzel bir seçim.. Fotolarınıda bekliyoruz...

sessiz_dj

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Sedona
Hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız sürüşler dilerim doğru bir karar vermişsin bisikletinden memnun kalacağindan emin olabilirsin bunu kullandıkça daha iyi anlarsin giriş için ideal bir bisiklet kardeş bendede var sedona 711 beyaz renkte çizikler bellı olmuo bu açıdan gayet guzel vede şık diyebilirim tekrar hayırlı olsun bisikletin kardeşim....

halp

Forum Demirbaşı
Tepki
201
Hayirli Olsun DoĞru Karar ArkadaŞimda Aldi Yenİ Bol Pedalli Ve Kazasiz GÜnler Dİlerİm

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Hayırlı olsun, eşinizle beraber güle güle kullanmanızı dilerim, övgü dolu sözlerinize de teşekkür ederim forum olarak en iyiyi vermeye çalışmak en önemli amacımızdır...

• Beğen
Tepkiler: tikkany

discocox

Daimi Üye
Tepki
116
hayırlısı olsun kazasız belasız keyifle kullanın inşallah, Bir Sedona sahibi olarak verdiğiniz doğru karar için ayrıca tebrikler:)

• Beğen

sevax

Üye
Tepki
0
iyi akşamlar üstadlarım ben forumda aşırı yeniyim bisikletlerle aram çok iyi değildir (bilgi açısından) malumunuz öğrenci için yaz geldi ve iş zamanı hem uzun yol için(bakırköy-beyazıt) hemde öyle takılmak için bir bisiklet almayı düşünüyorum...

Aslına bakarsanız ilk başta kron xc 500 almayı düşnüyordum(fiyat performans açısından)ancak bakrköyde çok iyi bi metin abimiz var dedi ki ben sana kron yerine bi tane sedona ayarlayam kron bu sene hiç iyi değil dedi ya parana birazdaha kıy kron xc 1000 al yada şöyle 400-450 ytlilik bir sedona verem dedi

dedim burdaki abilerime de bi soriyim dedim sizin tavsiyeniz nedir... bisikleti özellikle işe gidip gelmek için istiyorum sahilde sürcem kısacası genelde...(b.köy-yenikapı+yenikapı-beyazıt) tavsiyelerinizi alabilrmiyim...

bu arada bisikleti çok sağlam kullanan biri değilimdir akşamları turlamak için arklarla çıkarız bazen ve artistlik hevesi vs.vs. için biraz tepinirim.. tavisyelerinizi bekliyorm

tikkany

Üye
Tepki
5
Sedona Borla al, fiyat olarak biraz daha üstüne çıkabilirsen 711 V al.

Sedonayı öneriyorum kesinlikle....

sevax

Üye
Tepki
0
sanırım borla alcam 711 V ile borlanın yaklaşık fiyatlarını bilen war mı

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Güle güle kullanın. Güzel bisikletler tercih etmişsiniz. Resimleri de bekliyoruz.

• Beğen