Sedona Borla hakkında

skull_mrt

Daimi Üye
Tepki
92
arkadaşlar sedona borla almayı düşünüyorum ne dersiniz ancak bu kadar para verebiliyorum 260$
bundan daha iyi bisiklet yok sanırım bu fiyata

bilen varsa söyleyebilirmi lütfen:)

Scudo

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
iyice bir araştır derim
şöle boy kilo yaş ve 260 doların en üst neresine çıkabilirsin?

hangi şehirdesin? yani neresinde

doğru insanlarla tanışmak çok şey kazandırıyor

Kron XC1000 e bir göz atmanı isterim biraz daha bütçeni arttırırsan
yani 280 euro xc1000 çok kaliteli ve güzel bir bisiklet...

austa1959

Üye
Tepki
30
ben ce sen yesilbisiklete uğramalısın.gürsel bey yardımcı olacaktır. dediğin bisikleti kullanıyorum.başlangıç düzeyi için fena bir seçim değil.ama biraz daha bütçeni zorlarsan daha iyi olur derim.

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
sedona borla kadro üzerine kurduk bisikleti missss çok memnunum :D

ecanaksoy

Aktif Üye
Tepki
52
yhaa bn sedona almayı düsünüyrdum ama hic özellik ve marka bulamadım nerden bulabirim ve kron xc 500 var onuda alabilirim en fazla 400 ytl verebilirim

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
Sedonanın aliminyum kadrolu suntour xcm ( kilitlemesiz) maşalı sanırım göbekler hariç full shimano altuslu bir modeli var:vitra 400 YTL

exen

Daimi Üye
Tepki
44
xc 500 modelleri geldi sanırım efor bisiklete yakından görebilirsin tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: bedo

cbr

Üye
Tepki
13
bende 1 ay önce ne alıyım diye düşünüyordum 400 ytl vardı bendede xc 500 alıcaktım ama sedona vitra aldım ve de cok memnumum fiyatına göre gayet güzel fotograflarına bakabilirsin bisikletlerimizin fotograflarında var

explorer

Üye
Tepki
1
Yakın zamanda başlangıç için iyi bir dağ bisikleti almayı planlıyorum.Dağa önce Drag Grizzly modeli daha iyi gibiydi ama fiyat,parçalar,kalite konusunda Sedona Borla modeli daha uygun geldi.Sizin bu konudaki görüşleriniz nedir?

Ayrıca bu bisikletin ağırlığı kaç kg'dır ve

Kadro boyu internet sitesinde sadece 16'' ve 18'' olarak belirtilmiş.Boyum 1.82 ve kilom 90 civarı.Sizce 18 '' bu bisiklet benim için uygun mudur?Vakit ayırdığınız için teşekkürler...:)

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
evet bende sedona borla kullanıyorum bisiklet çok güzel daha şimdiye kadar bir sorun yaşamadım fiyatına göre çok uygun yeni başlıyanlar için bulunmaz bişey hayırlı olsun bende kaç kilo oldugunu bilmiyorum kantar bulup tartıracagım inş

Tepki
3
merhaba
bende bu modeli merak ediyorum kron 1000 mi borla mı bir türlü karar veremedim de,ayrıca bu iki modelin agırlıklarını bilen var mı?

Tepki
0
herkese selamlar bende borla almayı düşünüyorum ağırlık hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim. bu arada kron xc 1000 550 ytl civarı ve borlayıda 360 ytl ye bulabildim fiyatlar uygunmu sizce ?

explorer

Üye
Tepki
1
Sedona Borla Seda Bisiklette 390 YTL(peşin fiyat),Taksitli de 420 YTL gibi birşeydi sanırım(6 taksit).Eğer 360 YTL ise bence parçalarını kontrol et.Çünkü sedonanın çoğu yerde fiyatı 390 YTL...

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
hocam boyuna ve kilona göre 18" kadro boylu bisiklet uygun. ben senin 1 beden büyüğünüm bana acık küçük bile geliyor :D

baltazar11

Aktif Üye
Tepki
19
sedona alacağım arkadaşlar ama sorunum var... ben kütahyadayım eskişehir de bir bayisi olduğunu öğrendim ve yarın gitmeyi düşünüyorum umarım vardır... ama bilmiyorum... yardım ederseniz eskişehirli bisikletçiler.... şimdiden sağolun

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen