sedona borla aldım

soner canlı

Daimi Üye
Tepki
197
Bisiklet
Scott
Sa. arkadaşlar

Dün 890 tl ye 9 taksit çamurluk pompa kilit zil suluk tutacağı maşa koruyucu dahil sedona borla 2012 model 24 vites aldım.Aynı fiyata yine aynı aksesuarlarla kron xc500 de alabilirdim.Satıcı ve babam kron xc500 dediler ama benim gönlüm görüntü olarak sedonaya KAydı.Satıcı da gönlün bunda ise bunu al dedi bana:) Sizce hangisini almam gerekirdi arkadaşlar?Bisikleti henüz teslim almadığım için değiştirme şansım var hala.Bir de başka bir satıcıda bianchi speed 7000 vardı sizce bu üç bisikleti karşılaştırırsak hangisi tercih edilmeli?

Düzeltme: Aldığım model 2013 imiş

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan
Scudo

soner canlı

Daimi Üye
Tepki
197
Bisiklet
Scott
teşekkür ederim kardeşim. Sence doğru seçim mi yapmışım.Bir de ingilizce yazdığın şey ne demek resim mi koysaydım aldığım bisikletle ilgili:)

@İbrahim Aslanhan

Tşk ederim kardeşim.Gönlüm sedonaya kaydı ama kronun maşası kilitlemeli idi ve firan takıma shımano idi.Satıcı da maşa kilitlemeyi kullanmazsın zaten dedi.Ama işte aklında kalıyor insanın acaba kronu mu tercih etseydim diye..

soner canlı

Daimi Üye
Tepki
197
Bisiklet
Scott
@Çağlayan
Sağolun hocam.Peki kronla karşılaştırma yapsak hangisi alınmalı idi.Kronun maşa kilitlemeli ve fren takımı shmano.sedonanın ki tektro ve maşa da kilit yok.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@soner canlı

Rica ederim. Bana sorarsan seçimin doğru. Sedona Borla kullanan br arkadaşım vardı. İyi bisiklettir. Pişman olmazsın. İngilizce birşey yazmadım ki ! nereyi diyorsun ?

• Beğen
Tepkiler: soner canlı

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
@soner canlı

Kron maşa'sı itibariyle şikayet alan bir marka,seçenekler arasında Kron'un yüksek modeli olsaydı,Kron tavsiye ederdim.

Bisikletimin fren sistemi Tektro,şimdiye kadar sıkıntı yaşamadım,içiniz rahat olsun..

soner canlı

Daimi Üye
Tepki
197
Bisiklet
Scott
DİĞer arkadaŞ yazmiŞ İngİlİzceyİ kariŞiklik oldu galİba :)

@İbrahim Aslanhan

DİĞER ARKADAŞ YAZMIŞ İNGİLİZCEYİ KARIŞIKLIK OLDU GALİBA :)

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Kronun maşası kötü kitleniyor,sedonanın maşası daha iyi kitlenmiyor bence tek fark bu :)

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
Hayırlı olsun , ben de olsam istediğim modelden şaşmazdım sonuçta onu kullanacak sizsiniz :)

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah.

soner canlı

Daimi Üye
Tepki
197
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.ALLAH razı olsun hepinizden.