sedona 741

Tepki
9
arkadaşlar bisiklete önceden çok hevesliydim,arrdan zaman zaman geçti:)şimdi gene döndüm, sedona 741 nasıl sizce bilgisi olan, hani bu bisikletle MTB yarışlarına falan katılabilir miyiz, yeterli mi yani

Scudo

atakan tosunoğlu

Daimi Üye
Tepki
122
Bisiklet
Carraro
normal turlar , gezmeler için uygun güzel bir bisiklet ama yarışlara katılmak için pek mantıklı değil

• Beğen
Tepkiler: Hakan SEVER

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yarışlara katılabilirsiniz fakat sizden çok daha üst bisikletlerde olcak aynı şekilde sizden daha alt bisikletlerde olabilir.mümkün olan en fazla bitçenizle bisiklet alın ama yarışlarda sonucu belirleyen bisikletinizden çok sizsinizdir.bendede var 741D ben memnunum bence yarışlar içinde yeterli olduğunu düşünüyorum :)

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Bu konu hakkında forumda daha önce defalarca bilgi alış verişi olmuş. Şu linklerden konu hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz;

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: Yunus YILMAZ

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
@Yunus YILMAZ

Haklısınız:). Ben de araştırmıştım zamanında. :eek: Bu arada ben çok memnunum ve bisikletimi seviyorum. Yalnız maşasını değiştirdim, xcm ağır kaçıyor; artık epicon kullanıyorum. Selamlar

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
Al derim. Ancak yarışlar bilmem ki... Dayanır mı acaba ? :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Doğukan KARBAL
dayanır ; 711D ile katılan arkadaşlar var yani gayet dayanıyor. fakat çok fazlada hard kullanmayın ;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
merhaba selamlar ben sedona 741 i geçen Ağustos ayında aldım sadece epicon maşa taktım... kaçkar bisiklet kış antreman. aralık-ocak-ve mart
yarışlarına girdim 4 tur üzerinden toplam 12 tur attım fuull çamur vitesler tam olarak çalışmasada ne zincir koptu ne lastikler patladı:in: sadece palataları degiştim oda normal?

(link)
.
bu alt foto daki 123 nolu sedona 741 de 2007-2008 de kullandıgım:in:
(link)