Scott sub 40 2013 ve Sedona 310 2014

hardal

Üye
Tepki
25
Bisiklet
Sedona
Selamlar,

Bir arkaşıma bisiklet araştırıyorum. Sezon sonu olduğundan fiyatları uygun geldi. Bayide kalan bu son iki bisiklet arasında kaldım. Sedona 1070 TL (bağaj deliği yok), Scott 1260 TL (park ayağı yok) siz olsanız hangisini tercih edersiniz?

(link)

(link)

İstanbul için evden, işe gitme ve kısa turlar için kullanılacak. Ya da başka birşey tavsiye edermisiniz? 1 ay sonra yeni bisikletler bayilere dağıtılacak, bekleyip 150-200 TL fazla ödeyip yeni model bir bisiklet mi almalı?

Teşekkürler.

Scudo

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hani bir söz vardır cevap sorunun içinde saklı diye. Bagaj deliği olmayan bir bisiklet her zaman eksik bir bisiklet olarak kalacaktır

tuna ünüvar

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Sedona
Ben sedona 310 kullaniorum abim sub 40 kullaniyor. Şunu soyleyebilirim sedona 310 bana kalirsa hem gorunum hem teknik olarak daha iyi bir bisiklet. Sedonada bagaj deligi yok fakat küçük bir aparatla bagaj takilabilir. Ben taktim oldu. Sub40 ta tekerler ve sele borusunu sokmek icin alyan lazim sedonada mandalli. Ön arka arttıricilar ayni vites fren kollari ayni. Buda benim sedona

Dosyalar

hardal

Üye
Tepki
25
Bisiklet
Sedona
@tuna ünüvar

Ben de Sedona 310 kullanıyorum. Bisikletten genel olarak memnunum. Sizin gibi çamurluk taktım ama bagaj takamadım. Acaba hangi ürünü ve nereden aldığınızı söyleyebilir misiniz? Bana da bagaj çok gerekli.

tuna ünüvar

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Sedona
Hardal bu konuyu bisikleti aldiktan sonra mi actin yoksa almadan once açıp sedona mi aldin :)

Pardon arkadaşın için bisiklet araştırıyormuşsun :)

hardal

Üye
Tepki
25
Bisiklet
Sedona
@tuna ünüvar

Arkadaş için bakıyorum. Sedona 310 için hangi bagajı aldınız?

hardal

Üye
Tepki
25
Bisiklet
Sedona
@tuna ünüvar

Peki bagajı arka tekerin olduğu yerdeki kadroya tutturdunuz mu? Şöyleki; ben bir bagaj aldım üst tarafı çamurluk takılan vidalı yere sabitledim ancak alt tarafa uymadı.

tuna ünüvar

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Sedona
Çamurluk yeri farkli. Fotoda camurluk takilan yer net goruluo. Bagaj camurluk deliginin ustune montajlandi

mehmetali_

Üye
Tepki
10
İsim
mehmet ali tat
Bisiklet
Sedona
Hiç kuşkusuz scott diyeceğim tabi bu benim fikrim