Scott Sub Cross 40

Göktan

Üye
Tepki
0
İsim
Göktan Canaz
Bisiklet
Scott
Merhaba Şehir ve Turlarda kullanmak için yeni bir bisiklet alacağım Scott sub cross 40 hoşuma gitti fakat doğru karar vermek istiyorum, 2200 TL civarı bütçem var. Scott sub cross 40 kullanan yada farklı bisiklet önerisi olanlardan yardım bekliyorum.
https://i.hizliresim.com/L3APvj.png https://i.hizliresim.com/r9ML07.png

Scudo
Tepki
0
merhaba, merak ettiğim için soruyorum; anladığım kadarı ile bisikleti genellikle asfaltta kullanacaksın. neden düz maşa bir model tercih etmiyorsun? sub speed20 mesela. iyi akşamlar.

Göktan

Üye
Tepki
0
İsim
Göktan Canaz
Bisiklet
Scott
@tsahna Merhaba evet aldım, bu aralar vaktim az olduğu için günde 20KM sürebiliyorum çok memnunum şehir için de ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacağını düşünüyorum.
Uzun turlara daha katılamadığım için uzun sürüş için yorum yapamayacağım.:)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Begen diğinize sevindim ben de aldım gayet güzel bisiklet 28km yol yaptım her hangi bir olumsuzluk yasamadım MTB'ye göre gayet hızlı şehir içinde amartisor faydası var iyikide yol bisikleti almamısım park ayagı olmadığı için şimdi onu arastırıyorum ....iyi pedallamalar

• Beğen
Tepkiler: ysfdam

ysfdam

Üye
Tepki
0
Bugün bu model için bilgi aldım 2016 modeli için 2.230 fiyat verdiler. Ayırdığım bütçenin biraz üstü.. Nihai karar vermem için yardımcı olabilir misiniz?
Scott Sub Cross 40

M ölçü
1,79
83 kg

ysfdam

Üye
Tepki
0
@tsahna
Çok teşekkür ederim.. Sizin tavsiye edebileceğiniz. Bir marka yada bir model var mı?

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
@ysfdam seninle aynı boy ve ağırlık ta olan bir arkadaşım da L bedeni var . Ben de biraz kullanmistim. Fitness tarzı sanırım . Memnun kalirsin . Ama sana L beden uygun olur. 24 vites altus-acera setli idi.