Schwalbe kış/kar lastiği

İbrahim Eren

Aktif Üye
Tepki
23
Bisiklet
Kron
(link)

(link)

(link)

(link)

arkadaşlar merhaba. resimlerini yukarıda çektiğim ve yurtdışından (chainreactioncycles) sitesinden aldığım ancak işlerim nedeniyle kışın kullanmaktan vaz geçtiğim kar lastiklerimi satıyorum. lastikler sıfırdır. hiç kullanılmamıştır. 28'' bütün jantlarla uyumludur. ebatları (40-622) 700x38C olup 28''x1,5 dur. patlamaya karşı korumalı kevlar guard dır. ürünün sitedeki resmi açıklamasının Türkçesi :
Mükemmel kış lastiği.
Sivri sırt merkezi değil, ama en büyük temas basıncı alanında tarafta düzenlenmiş.
Düzgün şişirilmiş zaman lastik aynı zamanda normal, buz ve kar-ücretsiz, yol koşullarında kullanılabilir.
Hava basıncı düşürerek lastiğin buzlu yollarda optimum tutuş kazanır.
ürünün satış fiyatı aldığım internet sitesinden kontrol edilebilir. çifti kargo dahil 230 TL dir. ben de aynı ücretten kargo dahil isteyen arkadaşa 2 gün içinde göndereceğim. amacım benim şu an işime yaramayan lastiğin başka bir arkadaşın i,şine yaraması. boşuna ürünün yurtdışından gelmesini beklemek ve uğraşmakl istemiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
irtibat numarası : 0532 570 67 54

Scudo

İbrahim Eren

Aktif Üye
Tepki
23
Bisiklet
Kron
lastiğimin orijinal adı : Schwalbe Winter Stud Road Bike Tyre

araştırmak isteyenler araştırabilir. hem karda hem buzda kullanmak için harika bir ürün. hiç kullanılmadı. sıfır. fiyatı kargo benden 230 TL...

İbrahim Eren

Aktif Üye
Tepki
23
Bisiklet
Kron
Türkiye'nin her tarafına PTT kargo ile kargo ücreti bana ait olmak üzere çifti 230 TL den ilan günceldir arkadaşlar...

İbrahim Eren

Aktif Üye
Tepki
23
Bisiklet
Kron
ilan çifti 220 TL den günceldir. lastikler hiç kullanılmamamış olup sıfırdır. ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

İbrahim Eren

Aktif Üye
Tepki
23
Bisiklet
Kron
lastikleri normal yolda/karda/buzda her zeminde kullanabilirsiniz. üstelik patlamaya karşı korumalı lastikler. satılmazsa kışın ben takıp kullanacağım. fırsatı kaçırmayın derim. fiyat kargo dahil çifti 210 TL den günceldir.

İbrahim Eren

Aktif Üye
Tepki
23
Bisiklet
Kron
hem kış lastiği hem de bisikletimin orjinal lastiklerini aynı anda almak isteyen arkadaşlara 210+60 = 270 TL den değil
250 TL özel fiyattan vereceğim. bilgilerinize...

İbrahim Eren

Aktif Üye
Tepki
23
Bisiklet
Kron
hem kış lastiği hem de bisikletimin orjinal lastiklerini aynı anda almak isteyen arkadaşlara 210+60 = 270 TL den değil
250 TL özel fiyattan vereceğim. bilgilerinize...

İbrahim Eren

Aktif Üye
Tepki
23
Bisiklet
Kron
lastikler çifti 200 TL den günceldir. tekrar indirim yapılmayacaktır. son indirimdir. aynı marka model kış lastiğini yurt içi ve yurt dışı farketmez herhangi bir yerden daha ucuz fiyata bulan arkadaş olursa ve bunu link ile bana bildirirse o fiyattan o arkadaşa vereceğim. fiyat konusunda bu kadar iddaalıyım yani..

İbrahim Eren

Aktif Üye
Tepki
23
Bisiklet
Kron
ilan çifti 200 TL den kargo dahil olarak günceldir. aynı marka aynı model daha ucuz bulunursa o fiyattan günceldir...

İbrahim Eren

Aktif Üye
Tepki
23
Bisiklet
Kron
ilan çifti 200 TL den kargo dahil olarak günceldir. indirim bekleyen arkadaşlar varsa indirim yapılmayacaktır. son fiyattır...

barbaros soylerkaya

Aktif Üye
Tepki
22
İsim
Barbaros Söylerkaya
Bisiklet
Trek
Merhabalar Ds 3 aldim bir tane yeni acaba bu lastikler ona uyarmi.
Saygılar

İbrahim Eren

Aktif Üye
Tepki
23
Bisiklet
Kron
@barbaros soylerkaya

merhabalar ben bilmiyorum sorunuzun cevabını. ama bilen arkadaşlar yanıtlarsa çok memnun olurum. sorunuza alacağınız cevap ile uyarsa iletişime geçebiliriz. kolay gelsin...