Satılık - RST GILA T8 100 mm. V FREN MAŞA.

Berke ÖZTÜRKMEN

Forum Bağımlısı
Tepki
306
Bisiklet
Diğer
Sistem : Çift tarafı yaylı. Çift taraf sertlik ayarlı.
Üst boru uzunluğu : 17,5 cm.
Çalışma mesafesi : 80 mm.
Ağırlık : 2500 gr.
Fren uyumu : Disk + V Fren

Sağ sertlik ayar düğmesi bozulmuştur ama ayar yumuşaktadır.
Resimlerde maşanın bacaklarında sarı reflectörler görülmektedir. Şu anda yoktur.

Fiyatı 60 TL'dir. İzmir içi elden teslim yapılır. İzmir dışına kargo alıcıya aittir.

(link)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlıkta 100mm yazmışsın, ilanda 80mm demişsin. Bende de vardı aynı model ve 100mm olması lazım. Fiyatlarına göre hiç de fena çalışmıyorlar...

Berke ÖZTÜRKMEN

Forum Bağımlısı
Tepki
306
Bisiklet
Diğer
@dgt97

Bacakları 100 mm. ama tabi çalışma mesafesi 80 mm. olarak geçer genelde diye bende böyle belirttim ama başlık ve içerik sizi şaşırtmış anlaşılan :D
Maşayı yumuşak ayarda kullanır ve bacaklarını da her zaman temiz ve yağlı tutarsanız muadillerine (XCM gibi) göre kesinlikle bence de fiyatlarını hakeden maşalardır
Fiyatı uygun tutmaya çalıştım ve maşamda sertlik düğmesi dışında mekanik hiçbir problem olmadığına kefilim. Hafifletme uğruna satışa çıkmış bir maşadır ;)

fastest

Aktif Üye
Tepki
8
hafifletme ugruna sattıgın söylemişsinde bende rst megaan air satıyorum aklında bulunsun havalı ve 1.5gr. agırlıgında bir maşadır bende izmirdeyim

Berke ÖZTÜRKMEN

Forum Bağımlısı
Tepki
306
Bisiklet
Diğer
@fastest

Teşekkür ederim değerlendirmeye çalışacağım.

Berke ÖZTÜRKMEN

Forum Bağımlısı
Tepki
306
Bisiklet
Diğer
İlan günceldir.
Yeni resimlerde tüm çiziklerini görebilirsiniz. Giriş seviyesi için alınabilecek en iyi amortisördür diyebilirim. Çalışmasında hiçbir sorun yoktur. Pazarlık tekliflerine açığım.

(link)(link)(link)(link)(link)(link)(link)

Berke ÖZTÜRKMEN

Forum Bağımlısı
Tepki
306
Bisiklet
Diğer
İlan günceldir ve pazartesi akşamına kadar ödeme şartı ile fiyatı 50 TL yapıyorum. Salı günü eski fiyatından satışta kalacaktır.

İletişim için ;

b_ozturkmen@hotmail.com

0 533 529 56 47