Satılık Psylo...

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
İstersen sana sağlam Judy sl u-turn dış bacak vereyim, boru kalınlıkları aynı, belki uyuyordur. Daha iyi fiyata satarsın ya da kullanırsın.

Scudo

Caner Bozkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
199
@artofriding

senden aldıgım bacaklar malesef olmadı :(

arkadaşlar konu güncel ve fiyat 100 ytl'dir

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bırsey sormak ıstıyorum masaya desenlerı nasıl verdın acaba ogrenebılırmıyım

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Air-Brush ile yapılmış. Arkadaştan önce cevap verdim ama, kızmaz herhalde.

Soner YAMAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
kardeş ben ilgileniyorum fakat fiyatta en son ne yapabilirsin bendede var psylo race 2002 benimde keçeler yağ kaçırıyor yedek parça olarak kullanabilirim fakat boyası ve desen ler süpermiş yazık olmuş geçmiş olsun cana gelmesin mala gelsin mal yerine konur telefonumu vereyim mesaj ata yada çağrı ben sana döneyim özel mesaj da yazdım saygılar

Soner YAMAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
kardeş kusura bakma devamını okumadım ben 150 ytl için sordum 75 ytl ye iyi fiyat ben onu senden alıcam fakat nasıl alabilirim sana nasıl uygun olursa o şekilde alayım sen seç istanbulda isen kolay olucak umarım istanbuldasındıryoksa kargo yolu ile falan olur sanada uyarsa (bunun dolandırılma riski olduğu için güven sorunu olacağı için söylüyorum yalnış anlama telefonum var sen mesaj at yada çağrı umarım uzlaşabiliriz :)

abbaskara

Aktif Üye
Tepki
154
Son durum nedir ? bilgi verirseniz. ben de izmirdeyim ve ilgileniyorum. U-turn için alıcam bende de psylo var u-turn'e ihtiyacım var. hatta diğer parçaları istersen veynah yarı yarıya ödeyerek birlikte alıp parçaları kullanabiliriz, ikimiz de memnun oluruz heralde..

Caner Bozkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
199
@abbaskara

son durum satılmıştır veyhan arkadaşa komple lazım oldugu için senin işini göremedik kusura bakma

konuyu kapatabilirsiniz.