Satılık magura hidrolik fren seti sıfır

Fatih Kısa

Daimi Üye
Tepki
122
İsim
Fatih K.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Arkadaşlar bu frenler aşağı yukarı bi 9 sene öncesinin modelidir. Tur bisikletlerinde kullanılmak için tasarlanmıştır. Zaten fren nalının ortasındaki deliğede bakarsanız maşanın neresine takılabileceğini anlarsınız. Bunlardan bizdede bolca var. Papuçları hs33 lerle uyumlu olduğundan bir kısmını yedek parça olarak kullandık. Hatta bazı zihni sinir mucit arkadaşlar bmx bisikletin ön tarafına takmayı denediler zamanında ama sonuç ne oldu detaylı bilgim yok. İlanı ilk gördüğümden beri bişey yazmamak için zor tuttum kendimi ama en sonunda dayanamdım ve yazıyorum kimse kusura bakmasın. Frenler eski teknolojileri seven klasik düşkünü arkadaşlar için nimettir ama bu parayı kesinlikle haketmemektedir. 50-60 TL ederi anca vardır.

Scudo

tatata

Üye
Tepki
53
Fatih Bey eski klasik sever deyince dayanamadım.Bir klasik meraklısı olarak hak veriyorum.90 lı yılların sonunda üretimiş Hollanda malı bir tur bisikletinde tesadüfen bu tip frenleri gördüm.Hatta bunu almayı düşünüyorum.Ama Maguranın modelini öğrenemedim.Magura bu tip fren üretimine Hs11 ve Hs33 modelleri ile hala devam ediyor.Bu tip frene "jant tipi hidrolik fren" deniyor.Hatta Ankara Delta'da 2009 model Corratec Cross Country modeli bir bisiklette Hs33 mevcut..Linki burada:"https://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,2425,DeltaBisiklet,2156"
Peki elinde bu tip frene uygun pabuç olan var mı acaba?

Fatih Kısa

Daimi Üye
Tepki
122
İsim
Fatih K.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
@tatata

Ürünün hala üretildiğini biliyorum ama eski model ya da şöyle söylemek daha doğru olur eskiden üretilmiş bir parça olduğunu bile bilede bu kadar para verilmez her ne kadar sıfırda olsa. Fren papuçları için yarın bakar özel msjla size iletirim. 4 ila 5 takım papuç çıkabilir sanırım.

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
İlan sahibin en kısa zamanda ürünün gün ışığında çekilmiş yakın fotosunu koymasnını rica ediyorum,mümkünse detaylı bilgide verilsin,bilgi yoksa yakın resim koyulsun.