Satılık Amoeba Borla Gidon ve Gidon Boğazı

Ali ERTURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
354
Bisiklet
Whistle
Elimde bulunan Amoeba marka gidon ve gidon boğazı satılıktır.Ürünleri alalı ortalama 8 ay oldu ve çok az kullanılmıştır.16 yaşındayım ve okula gitmemden dolayı sadece hafta sonları kullanıldı.O da havaların iyi olduğu ve sınav olmadığı zamanlar ..

Gidon üzerinde çizik yok denilebilir.Bağlantı yerlerinde bile kılcal çizikler haricinde birşey yoktur.Yine gidon boğazı aynı şekilde temiz ve özenle kullanılmış ve çok küçük kılcal çizikler haricinde hiç bir sorunu yoktur.Gidon resmi sitenin açıklamasına göre 230 gram ve gidon boğazı da 180 gramdır.Fotoğraflar daha iyi anlatır sanırım ..

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Gidon Boğazı: 25 TL

(link)

Gidon: 20 TL

(link)

Her ikisini aldığınız takdirde 40 TL' dir.Ürünü görmek adına İstanbul içinden alım tercihimdir.Fakat il dışından alıcı olması durumunda kargo alıcıya aittir.Ürün beğenilmemesi durumunda kargo ücretini karşılamak kaydıyla geri alım yapılabilir.Teşekkür ederim.

Saygılar ;)

Scudo

Ali ERTURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
354
Bisiklet
Whistle
Ayrıca gidonun özellikleri; Materyal:6061 alm.Dış Boru çapı:25.4, Uzunluk:580 mm, Yükselti:5 mm ve Ağırlık:230 gr.Gidon boğazı özelliklerini bilmiyorum fakat resimler gayet açıklayıcı.Ayrıca küçük oranda pazarlık payı mevcuttur.Özel mesajı bulunmayanlar erturanali@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirler.

Ayrıca Hasan bey ürünler elimde bulunmakta.

Teşekkür ederim.İyi akşamlar.

Ali ERTURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
354
Bisiklet
Whistle
İlan günceldir.

Ali ERTURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
354
Bisiklet
Whistle
Mesajına cevap verdim.
İsteyen olursa yine şuan için ilk alım hakkı Mehmet Ser adlı kardeşimize aittir.
Onun haricinde ilan günceldir.

Ali ERTURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
354
Bisiklet
Whistle
İlan günceldir.

Ali ERTURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
354