satılık 2007 gt zone gözüm gibi baktığım bisikletim...

akortsuz

Üye
Tepki
11
http://i123.photobucket.com/albums/o298/sckONE/gt.jpg

khe fat bob gidon
pro rush fren kolu
tektro firenler
tektro fren pabuçları
zac cember
ön arka düz dizim jant telleri
be one selesi
zincir gergisi
kenda lastik takımı
gt 3 pc
yüksek gt boğaz
gt dişli ve vidasina kadar herşeyi orjinal gt
bisiklet 1,5 aylık hakkı abiden almıştım motor alıcağım için satıyorum 08 gt filan almıcam yani...

fiyat : 800 ytldır yanında ön arka tektro fren kolu ve orjinal gt gidon hediyemdir...
resimler net deil net cekicem alıcak arkaşlar dr.sck@gangstaz.com dan ulaşabilirler isteyen bisikleti görebilir...
şimdiden teşekkürler....

Scudo

akortsuz

Üye
Tepki
11
üstündeki parçaları ve yanında hediye verdiğim parçaları düşün benbu bisikleti hakkı abiden orjinal haliyle 750 milyona aldım bütün masraflarıyla beraber tam 1 milyara mal oldu benburda kimseye palı mal satmak uraşında diğilim motor alıcam diye satıyorum

MrCC

Üye
Tepki
15
walla güzel bisiklet ben görmüştüm 800 belki fazla olabilir ama 750 civarı felan alınır yani

GaLiP_

Aktif Üye
Tepki
36
yaw nie tüm mtb ciler yüksek dio ii fiyat alla alla ... :D işe bak ya herkes kendi işini yapsın ilandaki fiyat yüksekse kimin için yüksek

ALICI İÇİN kaldıki ii yani ...

dask-

Aktif Üye
Tepki
58
evil-b ye benzemez bisikleti iyi inceleyin;)

mek.usk

Üye
Tepki
22
M.. T......... B....... ciler karışmasın hayırlı satışlar(biz M.. T......... B....... bölümüne girip o pahalı bu ucuz demiyoruz)

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
Motor hevesine satıyorsun alican'ım hadi bakalım hayırlı satışlar.Bence GT bmx satılmaz ömür boyu binilir.(HKK BMX TEAM).

SoldieR52

Forum Demirbaşı
Tepki
327
@mek.usk

@GaLiP_

Bn kimsenn işine karışmıorm sadece 2008 modeller 700-800 YTL civarı die biliorm parçalar hakknda bi fikrim yok 2007 model 800 ytl diince fazlamı die sordum ve cewabımı aldım Şmdi pahalımı ucuzmu die sormasam içimden aaa milleti kazıklamaya felan çalışıo derim ama sordum herkesde katılıo parçaları iyiymiş bu fiyata değermiş siz nie uzatıosnz söylediğim adam karışmıo siz karışıosnz herkes kndi halinde.Tekrar hayırlı satışlar kardeş... Gir mtb bölümüne pahalımı ucuzmu die sor elimizden geldiği kadar yardım ederiz . İİ forumlar...

dask-

Aktif Üye
Tepki
58
o adamın evinde net olmadığı için cevap yazmamıstır :Dbirazdan yazar sana:d

GaLiP_

Aktif Üye
Tepki
36
@SoldieR52

O ZMN SUS

SEN İLK ÖNCE AVATARINDAKİ NİCOLAİ RESMİNİN YERİNE KRON KOY MADEMKİ KRON KULLANIYON NİCOLAİNİN NE İŞİ VAR ??

tamamen dostça bir tavır içerisinde bunları yazdım moderatörlere duyurulur :D:D:D

SoldieR52

Forum Demirbaşı
Tepki
327
@GaLiP_

ne alaka avatarın kron kullanıorm die kronmu koymm lazım hoşuma gitti koydum alla alla istersem ferrari koyarım

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
akortsuz çıkartmaları nerede ve nasıl yaptırdığını sorabilir miyim ....bende "mac-bmxtreme" yazdırmayı düşünüyorum.....tasarımını kendim yaptım kağıda onu nasıl çıkartma yaptırabilirim...............

GaLiP_

Aktif Üye
Tepki
36
@SoldieR52

koy o zmn alla alla

yaw ei sus o zmn bu konuya yorum yapmak zorunda deilsin mtb cisin ve mtbci gibi davran bmx başlığına yazma git kendi başlığına yaz

ama yok ben bmxci olmak istiyorum diyorsan hkk abiye git ...

bi bilgin olsa eyw. dicem ama bi bilginde yok konusuyon anca alla alla

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
Beyler sakin olalım.Bu konu sadece satılık bir bmx ilanı,başka şeylere gerek yok birbirinize saygılı olun.Aramızda bi ayrım yok,ister bmx ister mtb hepsi özgürlük anlamına geliyor.En kolayını seçersek hep kavga ederiz,biz bence zorunu deneyelim ve arkadaş olalım.Tabi forumu seviyorsanız ve burda olmak istiyorsanız.(HKK BMX TEAM)