Sanırım neredeyse soyuluyordum!!?

selket

Aktif Üye
Tepki
49
İsim
Kenan Hiçyılmaz
Bisiklet
Diğer
Zaten bu diyarda kawasaki süren bi manyak ben varım görürseniz mutlaka tanırsınız, bu arada sizin btwin 340 gibi bir şey mi?

Scudo

Xoqo

Forum Bağımlısı
Tepki
443
Bisiklet
Diğer
Daha önce benimde başıma saçma salak bir durum meydana geldi. Üniversiteden çıkıp metroya yürürken(büyükdere caddesi Atatürk oto sanayi ) beyaz bir araç bana yaklaştı

-Kardeşim bir bakabilir misin dedi, araca yaklaşıp efendim dedim. Daha maaşının yatmadığını ve mağdur olduğunu söyledi. O sıra iş yeri kimliğini çıkarttı hızlı bir hareketle geri soktu. Atatürk hava limanı çalışanıyım, gümrükten parfüm aldım bak bu kadar euroluk parfüm falan bir şeyler zırvaladı. Benzinim bitmek üzere lütfen al bunlar orjinal parfüm falan dedi. Biraz üsteleyince adam hızla basarak uzaklaştı.(Bu arada parfümler orjinal değil çakmanın dahada çakması.)

Tuhafıma kaçan durum öyle bir caddede akan trafikte böyle bir şeye kalkışması oldu. Amacı cidden satmak mıydı, yoksa cidden ihtiyacı mı vardı ? Yoksa cidden kötü bir şeyleri ucuz mu atlattım bilemiyorum. Dikkatli olmakta fayda var.

• Beğen
Tepkiler: Kerem Özbayrak

ozeltimci09

Daimi Üye
Tepki
170
İsim
Özgür
Bisiklet
Whistle
Benimde başımdan ufak bi olay geçti geldi eleman sigara istedi bende o an sigara içiyorum :) yok dedim baktım zorluyor iki tokat asıldım bastı gitti :D:D anım bu kadar :komik::komik:

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yazilanlara bakiyorum da, bu memlekette arabalar bi dert, kamyonlar basli basina dert, bi de tinerci ve gaspcilar cikti basimiza.
Su yakin dövüş teknikleri denen hadiseye hepimizin hakim olmasi lazım. Lakin aktivitemiz yapisi geregi hep disaridayiz.
Bu teknikleri bildigin zaman ne biber gazina, ne de kesici alete gerek kalmayacak.
Hep sunu savunurum, buyuk sehirlerde kesinlikle grupca surmeli.
Bu ulkede yasamak giderek zorlasiyor. Cunku dine bu denli onem verilirken ahlak denen kavram unutuldu gitti. Bu ulkede dikkatli olmali, cunku kanun kavrami da kalmadi bitti.

kutsaruzgar

Daimi Üye
Tepki
267
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Sedona
Gasp durumu ile karşılaşıp kaçmak zorunda kalmak kötü,

kaçamayıp soyulmak daha kötü,

darp edilmek yaralanmak daha daha kötü.

En kötüsü de; Kendini korumak maksadı ile başlayan hadisede, hırsıza zarar vermek. MAZALLAH!!! Onların MUHTEREMMM! ağabeyleri var!

• Beğen

selket

Aktif Üye
Tepki
49
İsim
Kenan Hiçyılmaz
Bisiklet
Diğer
@ozeltimci09
Çok dikkatli ol parfüm konusunda, içine eter vs dolduruyorlar aa kokluyayım diyorsun tak bir uyanıyorsun dalak böbrek yok, belki de ucuz atlattın, belki de bir parfümcüydü sadece

lampsakos

Aktif Üye
Tepki
125
İsim
muhammed akpinar
Bisiklet
Sedona
Boyle durumlarda herzaman yaptığım ve herseferinde tutan bi taktiği paylaşayım; Elini beline götürüyosun.sanki belinde bir ağırlık var ve o ağırlık pantolonundan düşücekmiş gibi şöyle bi yokluyosun.bunu yaparkende çok rahat hodri meydan der gibi bi tavra bürünüyosun.

• Beğen

ozeltimci09

Daimi Üye
Tepki
170
İsim
Özgür
Bisiklet
Whistle
@selket

Konular karıştı galiba bende parfüm olayı yok :p

selket

Aktif Üye
Tepki
49
İsim
Kenan Hiçyılmaz
Bisiklet
Diğer
@ozeltimci09
wtf? hava alanında çalışıyorum diyen bir adam sana parfüm satmaya çalışmadı mı? :D

@ozeltimci09
Pardon senin üstündekiymiş

@ihsan onur şener
Çok dikkatli ol parfüm konusunda, içine eter vs dolduruyorlar aa kokluyayım diyorsun tak bir uyanıyorsun dalak böbrek yok, belki de ucuz atlattın, belki de bir parfümcüydü sadece :D

İşte şimdi oldu

• Beğen
Tepkiler: Xoqo

Holiganguc

Daimi Üye
Tepki
204
İsim
İlker Ü.
Bisiklet
Carraro
@DDŞ

Ortamı germeyim diye nasıl vermeyeceğimi yazmayım demiştim kardeşim... :)

• Beğen
Tepkiler: DDŞ

furkantrojka

Forum Bağımlısı
Tepki
1.142
İsim
Furkan
Bisiklet
Diğer
@ihsan onur şener Çok yaygın bir numaradır o, havalimanı çalışanının parfüm satması meselesi.

Ben böyle durumlarda üç, beş bozuk varsa ateşliyorum. Fazlasına ısrar ederse biraz tarzımı değiştirip, uzaklaşmasını sağlıyorum. Bu zamana kadar işe yaradı ama, illa ki bir yerde patlayacaktır.

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
@kutsaruzgar hocam bir de o mesele var dediginiz gibi. Adama zarar verirsin devreye ozellikle burada gecerli olan insan haklari girer (suçlular daha bi korunur). Adam serbest sen hafif yaralamadan iceri.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bence konuşarak sizi tartmış, eğer ki maksadının yol sormak olmadığını anladıysanız cevap vermeyin, sadece yüzüne yada gözüne bakın. Eğer ki dediğiniz gibi üstümdeki herşeyi veririm yeter ki canıma kastetmesin şeklinde düşüncelerinizi ona hissettirirseniz sonuç kaçınılmaz olur.

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
@Ozan Cansel ben cok rahattim. Dediginiz gibi yol tarifi yaparken gozunun icine de cok net baktim. Vucut dili olarak da geri adim atmadim ancak olay 1 adim daha ileri tasinsaydi ve karsimdaki alet cikarsaydi ustumdeki telefonu ve 150tlyi verirdim.

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@Kerem Özbayrak Geçmiş olsun ...
Yakın bir yerde biber gazı bulundurmak çözüm olabilir. İstanbul konusuna da canı gönülden katılıyorum. Malesef insanlık dışı bir koca köy. Dua edelim de sizi düşürüp daha sonra bir şeyler götürmeye çalışmamış.
Kavga gibi durumlara ise bir şey diyemiyorum çünkü hayati bölgenize aldıgınız bir bıçak darbesi sizi 45 dk.da öldürebilir. Bu arada gelen ambuansın da başka bir şeyin de önemi kalmıyor malesef. Buna rağmen benim de yanımda eşim varken zorla baskıyla para isteyenlere dayanamayıp ütüne yürüdüğüm oldu. Malesef Mersin de ÖKÜZ doldu sağolsun birileri...yolda Türkçe konuşulmuyor artık.
geçmiş olsun birader

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Kerem Özbayrak Olayın ne niyetle yapıldığını bilemem, niyet okumak her zaman tehlikeliymiş gibi geliyor zaten, ancak yaşamlarımızın "paranoyak" bir hal aldığı kesin. Çevremizde olup biten onca kötü şeyden biri neden bizim de başımıza gelmesin ki? Türlü türlü hallerini gördük zaten "kötülük" diye nitelendiren eylemin. Kanıksadık artık bütün bu olanları, normalimiz, sıradanımız oldular zaten.
Demem o ki böyle düşünmeniz gayet normal, vermeyi planladığınız tepki de gayet normal/insani olanı. Biz "barbar" değiliz, cahiliye dönemleri de geride kaldı. Ne o öyle bıçaklar falan -inanamıyorum bu önerileri savunan "arkadaşlara"-?
Burada öncelikle devletin yapması gerekenler var, devlet üstüne düşeni yapmıyor diye biz kendimize vazife çıkartırsak ne farkımız kalır ortaçağda yaşayanlardan. Sağlıklı düşünemez olduk toplum olarak, uzun süredir de böyle bu gerçi. Akıl sağlımıza kavuşacağımız günleri özlemle beklemekten başka çare yok şu sıralar, geçmiş olsun, selamlar.

Barzef

Üye
Tepki
20
İsim
İbrahim barış çağlar
Bisiklet
b'Twin
Öncelikle çok geçmiş olsun
Koruma olarak görev yapan birisi ile bu konuları konuştum önerdiği tek şey BİBER GAZI
gözüne sık hayalarina bir tekme at ve uzaklaş dedi ısrarla.

• Beğen

Ruhpastası

Forum Demirbaşı
Tepki
342
İsim
Şafak Çalışkan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
2 sene önce kadar benim de başıma böyle birşey geldi. eli yüzü düzgün iyi giyinimli biri benden yemek parası istedi. benden uzun ve kalıplıydı (ben 1.80) sonrasında bende para olmadığını isterseniz esnaftan isteyin dedim. beni dinlemiyordu adam. gözlerime bakmadan gitti yanımdan. sonrasında bastım gittim ama geri döndüm. çok gizli bir şekilde takip ettim. film gibi. adam polis çıktı arkadaşlar. galiba muhabbeti kurup birşeyler öğrenmeye çalışacaktı.

tabi çok ciddi durumlarla karşılaşmış kişiler var forumda. kuruntu yapıyor olabilirsiniz fakat yine de dikkat etmek lazım. biber gazı şart. tekinsiz tiplere sıkın kaçın

• Beğen