Sancaktepe

aykut34

Üye
Tepki
5
merhaba bisikletforum üyeleri ben Aykut UZUN 29 yaşındayım meslek olarak topoğrafım ama 1 yıldır farklı bir işle ilgileniyorum böylesi daha rahatlatıcı çünkü :) kendi minibüsümle servis işi yapıyorum
bisikletleri çocukluğumdan beri çok şevmişimdir ve elimdende bir hayli bisiklet geldi geçti arada çalınanlarda oldu tabi :) 3,5 yıllık evliyim ve hobi olarakta asıl ilgi alanım klasik volkswagen lerdir tabiri caizse vosvoslar, kaplumbağalar vs vs
son zamanlardada endoru ve cross motor tutkum var ama şimdilik almayı düşünmüyorum bu nedenlede ilgimi bisikletlere çevirdim ve hafta başında haşim işcan çarsısından carraro h473 model bi bisiklet aldım ve şuanda keyifle biniyorum hatta bi kaç arkadaşla beraber ufak çaplı bi etkinlkik bile yaptık bu pazar günüde aydos ormanına çıkmayı düşünüyor benden şimdillik bu kadar :)

Scudo

emreuzun

Aktif Üye
Tepki
17
Bisiklet
Ümit
Ben de Samandıra 'da oturuyorum. En yakın zamanda bisikletimin resimlerini atacağım.

Herkese Selamlar

Rıdvan UĞUR

Aktif Üye
Tepki
113
samandıralı bisikletçiler çoğalmaya başladı
bi gurubu hakediyoruz artık sanırım arkadaşlar...

emreuzun

Aktif Üye
Tepki
17
Bisiklet
Ümit
Aynen. Bir grup açma zamanı geldi :)

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Merhaba, biraz antreman biraz gezi amaçlı bir bisiklet edindim ben de.
Sancaktepe'de oturuyorum ve civardaki parkurlarda (çekmeköy, aydos) beraber pedallayabileceğim arkadaşlarla tanışmak isterim.
Bisikletim Kron Tourer 24. Şehir bisikletleri için uygun parkur önerilerinizi de paylaşabilirseniz sevinirm.
Keyifli günler...

Adem Demir

Aktif Üye
Tepki
14
Bisiklet
Focus
Selam, bende sancaktepedeyim bugün yarın bisiklet alacağım fakat aradığım bisikleti bulamıyorum.
"Carraro Sportive 225" Nereden alabileceğim konusunda yardımcı olursanırz sevinirim.
İyi forumlar.

2013 Stokları tamamen tükendiğinden dolayı farklı modellere yöneldim, ve "bianchi touring 713" modelini alaraktan aranıza katılmış bulunmaktayım :)
Sarıgazi çevresinde turlayan varsa iletişime geçebiliriz ;)

Merhaba arkadaşlar,
carraro sportive 225 alacaktım fakat hiçbir yerde bulamadım. Şimdiki düşüncem bianchi touring 713. Bu model hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum.
Birde belirttiğim fiyat aralığındaki önerilerinizi de dikkate alacağım.

İyi Forumlar.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.440
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Aramiza hos geldin adem kardes. Turlamak icin kesin arkadas bulacagindan eminim, sadece biraz sabir gerekiyor.

Adem Demir

Aktif Üye
Tepki
14
Bisiklet
Focus
Merhaba Carraro sportive 225 alacaktım bulamayınca bu modele döndüm ilk izlenim 20km gayet olumlu :)

Teknik Özellikler
Kadro 28" ALÜMİNYUM / ENTEGRE MAŞA YATAĞI
Maşa SUNTOUR 28" NEX- DS.MLO 1.1/8" KİLİTLİ
Jant 28/622X19 BIANCHI ÇİFTKAT ALÜMİNYUM SİYAH 36H
Lastik 700X38C 40-622 SİYAH
Vites SHIMANO ALTUS 24 VİTES
Fren ÖN-ARKA: HİDROLİK DİSK "SHIMANO" AM395 ROTOR 160mm
Sele SELLE ROYAL FRECCIA

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
Donanım listesinide paylaşsaydanız her arkadaş ugrasmaz ayrıca daha verimli bir konu olur.

Adem Demir

Aktif Üye
Tepki
14
Bisiklet
Focus
Ekledim, zaten ekstra birşey yok matara kilit ve yanıp sönen 2 adet ışık var. beyaz kırmızı arka ve önde gözüküyor zaten.

oğuz çetinkaya

Daimi Üye
Tepki
224
Bisiklet
Dahon
Hayırlı olsun. 28 jant , aliminyum kadrolu ve benzer donanımlı olduktan sonra bence hepsi güzel. Carraro sportive 225 den farklı olarak lastik ölçüsü 700-38(carraro 700-35) , bir de carraroda fazladan gidon açı ayarı olduğunu gördüm. İkisi de güzel ikisi de tatmin eder. Keyifli kazasız belasız pedallamalar dilerim.

Adem Demir

Aktif Üye
Tepki
14
Bisiklet
Focus
Teşekkürler Oğuz bey, evet sizinde söylediğiniz gibi farklılıklar o kadar birde bu 713 modellerinde yeni tip gidon kullanılmış, bu sebepten dolayı carrarodaki gibi gidon ayarı olmuyor. Ama çok ihtiyaç duyulursa ekleme yapılabiliyormuş gidon boyu için. Yıllar sonra ilk bisikletim araştırmalarıma göre teker ne kadar ince o kadar iyi oldugu kanısına vardım yol şehir tur yarış bisikletleri için bende demiştim carraro daha iyi gider vs. diye ama gidip görünce şaşırdım açıkcası teker gayet ince :)

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
bisikletinizin rengi çok hoş. hayırlı olsun. kazasız ve keyifli bol pedallar dilerim :)