Samsun

Kazım kuru55

Aktif Üye
Tepki
55
İsim
Kazım
Bisiklet
Carraro
@sinanarmy yok atakum kurupelit arası bisiklet yolu sonrasında sahilden beton yol mevcut ben tek olduğum için engize kadar gittim yolun bozuk olduğu yerlerde köylerin içinden de devam edilebiliyor köy yolları asfalt.

Scudo

sinanarmy

Daimi Üye
Tepki
123
Anladim
Yani bafraya kadar sahilden anayola cikmadan gidilebiliyor dediniz dimi yanlis anlamadiysam?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kazım kuru55

Aktif Üye
Tepki
55
İsim
Kazım
Bisiklet
Carraro
Şöyle söyliyim bafraya 10-15 km kalana kadar gittim hiç trafiğe çıkmadım yol da devam ediyordu ama ben dinlenip geri döndüm.

Cuma günü hava musait olursa sabah 5 ya da 6 gibi çıkmayı düşünüyorum o yöne doğru

sinanarmy

Daimi Üye
Tepki
123
Tamam tesekkur ederim deniycem o yolucalistigim icin hafta ici gunduz suremiyorum bende isterdim:)

Tepki
7
İsim
Mustafa ARAN
Bisiklet
Kron
@ÖmerFarukŞ

Atakum sahil taflan istikameti sahil.. Bafra kuş cenneti. gözün keserse yakakent istikameti var..

Tepki
7
İsim
Ayşe Gül
@Burak Tohatlı
İyi yapmışsınız. :) Bu verilerin gösterildiği uygulama mı var?

sahbaz061

Aktif Üye
Tepki
127
İsim
Mehmet Ali Şahbazoğlu
Bisiklet
b'Twin
@Burak Tohatlı tebrik ederim hocam ciddi mesafe sürüyorsunuz ben Türk-İş'den başlıyorum OMÜ'ye çıkıyorum bisiklet yolundan Golf Kulübüne kadar gidip tekrar Türk-İş'de bitiriyorum yalnız Ramazan'da bisiklet yolu aşırı kalabalık olduğu için artık tren yolundan gidip geleceğim. Şimdi kahve mi içiyorum 30-40 dakika sonra çıkacağım. Görüşmek üzere iyi akşamlar.

sahbaz061

Aktif Üye
Tepki
127
İsim
Mehmet Ali Şahbazoğlu
Bisiklet
b'Twin
@Kazım kuru55 merhaba genelde pazartesi ve salı akşamları çıkıyorum diğer günler pek nadir çıkabiliyorum.

pYRoSpeC

Üye
Tepki
79
İsim
Erkut
Bisiklet
Diğer
Arkadaşlar Merhaba ;

Ramazanda iftardan sonra şu yediklerimizi eritebilmek için varsa güzel bir plan yapalım lütfen. Sürekli Türk-iş Meydan (iş İçin ) gitmekten sıkıldım diyebilirim :) Müsait olan arkadaşlar var ise başlık altından bir organizasyon yapabiliriz. Bu arada Burak ile geçen çarşamba akşamı bafra dönüşünde bulvar yolunda karşılaştık :) Yapılacak bir organizasyon varsada katılabilirim ayrıca.

Hepinize selamlar :)

pYRoSpeC

Üye
Tepki
79
İsim
Erkut
Bisiklet
Diğer
Akşamları sahil yolu tam bir işkence oluyor. Acil işi olanlar mümkünse ana yol kullansınlar. Tam bir sabır örneği göstererek 17 km yi zor bela bitirebildim. Saçma sapan insanlar 4 kişilik 4 tekerlekli bisikletler bisiklet yolunda yürüyenler yatanlar 3 kişi yan yana girmeler. Bide zil çalınca cins cins bakmalar Allahımmmm iftardan sonra tövbe daha kullanmayacağım.

sinanarmy

Daimi Üye
Tepki
123
Samsunlu arkadaslar icin
24 temmuz cross county olympic sabah 9 da fakulte civarinda deafly olympic
19 temmuz da sabah 9 da sprint 1000 metre men women 19 mayis ilcesinde
Yine 21 temmuz saat sabah 9 da ayni yerde individual time trial men&women
23 temmuz 09:00 ve 15:00 da individual road race
25 temmuz da ayni saatlerde 50 km points yarisi var bilginize izlemek ucretsiz