Saldırılara karşı aklımızda bulunsun

rmznlcck

Üye
Tepki
22
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar haberleri okurken bu habere denk geldim ve buradan paylaşmak istedim. (link)

Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
saldırılara karşı şu çok güzel bi yöntem bence. ama benlik değil. isteyen bi denesin :D
(link)

ozgur908

Forum Bağımlısı
Tepki
999
ülkede gerçekten köpek sürüleri gibi hareket eden saldırgan ve tehlikeli insanların yoğun olarak yaşadığı yerler var. böyle yerlerde bu tür yaratıklarla birlikte yaşamak zorunda olan insanlara sabır dilerim. aynı yerde bir arkadaşım sırf uzun saçlı olduğu için durduk yerde olay çıkartmak amacıyla önce tacizkar laf atmalara, küfürlere maruz kaldığını tepki vermeyince de sataşmaların tehdit boyutuna ulaştığını ve küfürler eşliğinde oradan sıvıştığını anlatmıştı. daha önce de milli kürek takımının sporcuları tayt ya da şort giydikleri için doğrudan fiziksel saldırıya maruz kalmıştı. böyle yerlerde yalnız olmamaya ve kalabalıklara maruz kalmamaya dikkat edin anında linç kıvılcımı ateşlenebilir. bunlar bıçak ve silah kullanma merakı da olan tipler. sırf oranın yabancısı olduğunuz ya da görünümünüzü beğenmedikleri için saldırıya uğrayabilirsiniz ve bu saldırıyı ciddi sakatlanma ve ölümle sonuçlandırmaktan da kaçınmazlar. saldırgan bir köpekle karşılaşırsanız bir ihtimal iletişim yoluyla kurtulma şansınız vardır ama beyni bozuk primatlar her zaman tehlikelidir.

rmznlcck

Üye
Tepki
22
Bisiklet
Salcano
@ozgur908 çok haklısınız iki ayaklı hayvanlar dört ayaklılardan çok daha tehlikeli

@chnkrmz valla bence önerdiğiniz yöntem yurdumun güzel insanına sökmez hatta tahrik nedeni sayılır daha güzel bir dayak yenmesi muhtemeldir:)

Ghost

Yoksa insan başıboş bırakılacağını mı sandı?
Tepki
478
İsim
Enes
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Birde erkek gibi karşına çıkmıyorlar ve bıçaksız sopasız yapamıyorlar

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
@chnkrmz

Hacı kopardın beni :D:bsmagryr: bence etkili yöntem

Kara Kartal

Daimi Üye
Tepki
276
İsim
Mehmet
Bisiklet
Merida
Başlığı görünce;

2008 de Mudanya'da bisikletli iken kendisini kovalayan köpeği bertaraf etmek amacıyla seyir halinde biber gazını köpeğe sıkmak isterken kapsülü ters tutup kendisine püskürtmesi sonucu bisikletten düşen, ve haline acıyan köpeğin çekip gitmesi ile acı ve utancı birlikte yaşayan arkadaş geldi aklıma :)

• Beğen
Tepkiler: rmznlcck

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@chnkrmz

Yok hocam yok! Almayayim ben bunu :)
Yabancilar homofobiktir. Erkek erkege yanaktan opusmezler bile bizim Anadolu usulu yaptigimiz gibi. Bizde bu hareketi yaparsan ziyadesi ile memnuniyet duyup isi olmadik kisma vardiracak tipler bol bol bulunur o kavgaci zihniyet guruhu icinden ... Aman diyim :p