Saldırılara karşı aklımızda bulunsun

Scudo

ozgur908

Forum Bağımlısı
Kayıt
22 Mayıs 2012
Mesaj
721
Tepki
1.057
Şehir
İstanbul
ülkede gerçekten köpek sürüleri gibi hareket eden saldırgan ve tehlikeli insanların yoğun olarak yaşadığı yerler var. böyle yerlerde bu tür yaratıklarla birlikte yaşamak zorunda olan insanlara sabır dilerim. aynı yerde bir arkadaşım sırf uzun saçlı olduğu için durduk yerde olay çıkartmak amacıyla önce tacizkar laf atmalara, küfürlere maruz kaldığını tepki vermeyince de sataşmaların tehdit boyutuna ulaştığını ve küfürler eşliğinde oradan sıvıştığını anlatmıştı. daha önce de milli kürek takımının sporcuları tayt ya da şort giydikleri için doğrudan fiziksel saldırıya maruz kalmıştı. böyle yerlerde yalnız olmamaya ve kalabalıklara maruz kalmamaya dikkat edin anında linç kıvılcımı ateşlenebilir. bunlar bıçak ve silah kullanma merakı da olan tipler. sırf oranın yabancısı olduğunuz ya da görünümünüzü beğenmedikleri için saldırıya uğrayabilirsiniz ve bu saldırıyı ciddi sakatlanma ve ölümle sonuçlandırmaktan da kaçınmazlar. saldırgan bir köpekle karşılaşırsanız bir ihtimal iletişim yoluyla kurtulma şansınız vardır ama beyni bozuk primatlar her zaman tehlikelidir.
 

rmznlcck

Üye
Kayıt
14 Mart 2014
Mesaj
89
Tepki
24
Şehir
Ankara
Bisiklet
Salcano
@ozgur908 çok haklısınız iki ayaklı hayvanlar dört ayaklılardan çok daha tehlikeli

@chnkrmz valla bence önerdiğiniz yöntem yurdumun güzel insanına sökmez hatta tahrik nedeni sayılır daha güzel bir dayak yenmesi muhtemeldir:)
 

Ghost

Yoksa insan başıboş bırakılacağını mı sandı?
Kayıt
5 Ocak 2015
Mesaj
717
Tepki
544
Şehir
Ankara
İsim
Enes
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Birde erkek gibi karşına çıkmıyorlar ve bıçaksız sopasız yapamıyorlar
 

serdar k

Bize her yer 61
Kayıt
14 Mayıs 2014
Mesaj
456
Tepki
487
Yaş
41
Şehir
Antalya
Bisiklet
Focus
@chnkrmz

Hacı kopardın beni :D:bsmagryr: bence etkili yöntem
 

Kara Kartal

Daimi Üye
Kayıt
19 Haziran 2014
Mesaj
259
Tepki
281
Yaş
35
Şehir
Çanakkale
İsim
Mehmet
Bisiklet
Merida
Başlığı görünce;

2008 de Mudanya'da bisikletli iken kendisini kovalayan köpeği bertaraf etmek amacıyla seyir halinde biber gazını köpeğe sıkmak isterken kapsülü ters tutup kendisine püskürtmesi sonucu bisikletten düşen, ve haline acıyan köpeğin çekip gitmesi ile acı ve utancı birlikte yaşayan arkadaş geldi aklıma :)
 
  • Beğen
Tepkiler: rmznlcck

suat akman

Forum Bağımlısı
Kayıt
30 Mayıs 2013
Mesaj
2.383
Tepki
4.822
Yaş
48
Şehir
Muğla - Bodrum
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@chnkrmz

Yok hocam yok! Almayayim ben bunu :)
Yabancilar homofobiktir. Erkek erkege yanaktan opusmezler bile bizim Anadolu usulu yaptigimiz gibi. Bizde bu hareketi yaparsan ziyadesi ile memnuniyet duyup isi olmadik kisma vardiracak tipler bol bol bulunur o kavgaci zihniyet guruhu icinden ... Aman diyim :p
 
Yukarı Alt