Salcanocular ne kullanıyor?

mhmmd123

Üye
Tepki
37
SAlcano bisiklet kullananlar hangi modeli kullanıyor merak ettim.
(mümkünse 1 adet resmi ile birlikte olsun:D )

İlk önce ben başlıyayım:
SAlcano ng650
(link)

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen
Scudo
B

BF Okuru

Misafir
bende insomnia var ama fotoğrafı yok resim çekince yollayayım ama şimdilik bununla idare edin :) http://img515.imageshack.us/img515/263/p9050107vy9cj2.jpg

atahualpa

Üye
Tepki
19
(link) ancak, aynakol, ön-arka arttırıcı, vites fren kolları, sele ve sele borusu, lastikler değişti. Pek bir Salcano luk hali kalmadı. 1' lik sisteme göre iyi bir maşa bulsam onu da değiştireceğim ama. Daha sonra da bir kadro alıp bu parçaların hepsini ona aktaracağım 14' Alu kadro isteyen olursa şimdiden talep alabilirim :D

todiefor

Aktif Üye
Tepki
36
Salcano Astro
Gidon, gidon boğazı, elcikler, sele borusu :D değişen parcalar bunlara inş aynakolda katılcak daha iyi performans alabilmem için ..

http://img144.imageshack.us/img144/4348/dsc00457zf9.jpg

B

BF Okuru

Misafir
city sport, ama cok parca degisti.
fren deore V, on aktarici deore,arka ve ayna kol LX, arka ruble 9'lu gibisinden

gochuk

Üye
Tepki
0
[ben siyah renk istiyorum ama aradığım bayiler sadece msvi var diyolar
bi kaç gün daha araştıracağım sonra olmazsa mavi alacağımm..

B

BF Okuru

Misafir
@gochuk

telefon edip direkt pazarlama mudurune sorsaniza baska rengi varmi-nerede diye.
(link)

gochuk

Üye
Tepki
0
@gochuk

ya nevşehirde 4 tane salcano bayi var hiç birinde ng650 yok
bi tanesinde var oda kullanılmış 2. el bisikleti bana sıfır diye satmaya kalktı.......
bulamayınce bende biras bütçemi sorladım ve salcano alu aldım daha 1 saat oldu eve getireli :D .......

gochuk

Üye
Tepki
0
@el turco

farklı renkleri var alanlar var hatta ben bi yere sordum siyah var demişti sonradan ben parayı denkleyesiye satmış adam :d .........
bende bulamayınca salcano alu aldım

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
bu da benim salcanom ISTANBUL M:
şuana kadar iyiyiz yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. iş dolayısıyla günde ortalama 20-25 km yapıyorum tur gezi vs olmasa bile haftalık 80-100 km yol alıyorum.. bir parçası değişmedi. vites shimano (tx serisi olsa da) çok iyi bir vites geçişi var ağırlığı normal düz yolda normal şarlar altında (rüzgar, %0'a yakın eğimli yolda , 3-5 kg ye kadar yükle..vs) 50-55 km hız temposunu yakalayabiliyorum uzun süre bu tempoda gidebiliyorum bir kaç günlük tur yaptım 100-120km/gün bisikletin performansından memnun kaldım şehir içi, şehirler arası ve belli ölçüde dağ yollarında kullanılabilir bizzat denedim.

(link)
(link)