Salcano XRS 030 Apex - Tiagra Kullanıcılar Kulübü

Hangi modeli kullanıyorsunuz ?

• Toplam katılım
    130

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@TolgaU
Aralık sonuna doğru çıkar.

• Beğen
Tepkiler: TolgaU
Scudo

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
Tiagra set değişti biliyorsunuz. Onun dışında belki kadro yapısı değişmiş olur belki. Ben çok büyük farklar beklemiyorum açıkçası.

• Beğen
Tepkiler: TolgaU

Tugaycinar

Üye
Tepki
34
İsim
Tugay çınar
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar 2015 model mavi olanını yakından görenler var mı acaba ? Yakından görme şansım şuan yok ve almayı düşünüyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı ? Tek sorun kadro rengi.

Uğur Sabuncu

Daimi Üye
Tepki
327
İsim
Uğur Sabuncu
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Tugaycinar Merakın ne konuda ? En güzel renk olarak mavi-siyah veya sarı-siyah.Ellerinde kalmış olsa mavi-siyah istiyecektim ama olmadı =(

Tugaycinar

Üye
Tepki
34
İsim
Tugay çınar
Bisiklet
b'Twin
Ben kırmızı olanını istiyordum açıkcası ama mavi olan kalmış benim maviden kastım mavi beyaz olan mavi siyah ayrı bi model mi yoksa aynı bisikletten mi bahsediyoruz ? @Uğur Sabuncu

Uğur Sabuncu

Daimi Üye
Tepki
327
İsim
Uğur Sabuncu
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Tugaycinar 2015 model simdi gördüm mavi-beyaz renkte çokta güzel durmuyor be =( Ama bir 30 saniye bakınca kullanabileceğim sıfat SADE oldu

Tugaycinar

Üye
Tepki
34
İsim
Tugay çınar
Bisiklet
b'Twin
@Uğur Sabuncu benimde içime aşırı sindiği söylenemez açıkcası ama fiyatıda şuan baya uygun sezon sonu olduğu için birdaha bu fiyata bulabilecegimi düşünmüyorum şahsen. Yapmam gereken 2016 ları mı beklemek yoksa mavi olan modeli mi almak tavsiyeniz varmı acaba?

Uğur Sabuncu

Daimi Üye
Tepki
327
İsim
Uğur Sabuncu
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Tugaycinar Ben fiyatı uygun olduğu için istemediğim renk olan kırmızı-beyaz 2014 sahibi oldum.Bir süre sonra renk konusunda aldırış etmiyorsunuz fiyatı ve kadro boyu uygunsa gözünüz alışır zamanla =D

• Beğen
Tepkiler: yoğurtcu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
45096 dosyayı görüntüle
45097 dosyayı görüntüle 45098 dosyayı görüntüle 45099 dosyayı görüntüle
Buralar hareketsiz kalmış biraz. Yeni km saatim hepimizin bildiği 16.12 sigma kadanslı. Henüz tam olarak kullanmadım sadece montajını yaptım. Bike-discountden kargo dahil 179 liraya 8 günde bulunduğum şehre geldi. Ödemeyi paypala tanıttığım banka kartımla yaptım. Bu hususta internette çok fazla bilgi yok genelde alışverişler kredi kartıyla yapılıyor ancak tereddütte kalanlar için banka kartıyla da mümkün. Diğer ürün trelock aydınlatma erdoğanlardan 29 liraya aldım iş görür ancak bağlantı kısmı berbat ötesi. Ön maşayı parlak karbon siyah renk folyo ile kaplamayı düşünüyorum salcano yazılarını kapatmak için olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

Canince

Daimi Üye
Tepki
450
Bisiklet
Kron
@Tugaycinar kadro boyu bulamadığımız için bende mecbur yeşil beyaz alman gerekmişti iyikide almisim diyorum renkler kotu değil :)

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
sarı-siyah apex ile ben de aranızdayım. henüz bisikletin kurma işlerini bitiremedim (salcano servisinin, garanti kağıtlarının benim için hiçbir değeri yok)
daha pedal, km saati, pompa, forma vs. ayarlanacak derken herhalde yazı buluruz. zaten yağmurlu havalarda kullanmayacağım.

diğer yandan bu yaşıma dek hiç yol bisikleti kullanmadım. ağırlık, vites oranları ve duruş pozisyonu şehir bisikletine göre çok farklı. sabırsızlıkla havaların düzelmesini bekliyorum. :)

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar xrs030 apex iç lastik ölçüsünü bileniniz var mı? internetten birkaç siparişim var onu da ekleyeyim diyorum ama bisiklet şu an yanımda olmadığından size sorayım dedim.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
@Ahmet Ayaz İç lastik ölçüsünden kastınız nedir tam olarak. Eğer internetten sipariş verecekseniz 700x23c seçeneğini kullanın. Apex ve Tiagra modelinin iç lastik ölçüsü değişmez :) Sağlıcakla kalın.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Ayaz

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
@Ahmet Ayaz Estağfurullah ne yaptık ki. Yine sıkıntı olursa size yardımcı olacak çok arkadaşımız var forumda.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Ayaz

Tugaycinar

Üye
Tepki
34
İsim
Tugay çınar
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar bugün geldi bisikletim kadro boyu konusunda 51 olanı seçmiştim bisikletin üstünde durdugumda üst boru ile bacak aramda 2-3 parmak kadar mesafe var ve mtbden sonra bisiklet çok alçak gibi geldi . İlk yol bisikletim. Acaba kadro boyu konusunda yanlış kararmı vermişim? Boyum 173 cm.

Uğur Sabuncu

Daimi Üye
Tepki
327
İsim
Uğur Sabuncu
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Tugaycinar Bacak iç boyunuzu bilmiyorum ama "bacak aramda 2-3 parmak kadar mesafe var" sözünüzü baz alırsak bence doğru seçim yapmışsınız.Mtb den sonra yol bisikletine geçince sürüş pozisyonu çok basık geliyor ama alışıyor insan =D