Salcano Ng 020 Kadro Kullanan Varmı?

Murat Koç

Üye
Tepki
21
@Necati Günüç

helal kardeşim. şöyle doğru düzgün yorum yapan birini bekliyordum bende. özellikle tempolu tırmanışlarda farklar anlaşılıyor.
burada herkes salcano fanatiği olmuş, biraz bilen, üst model kullananların yorumlarınada ihtiyaç var. Yoksa herkesin malı kendine güzel. kargaya yavrusu şahin görünürmüş hesabı. :D

• Beğen
Tepkiler: Necati Günüç
Scudo

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
@Murat Koç

ng020 Kadro 300 lira civarında..
300TL ye
-Esnek
-Sağlam
-Hafif
Kadroları koyarmısın buraya bakalım? Merak ettim yahu :cool:

Murat Koç

Üye
Tepki
21
@Tolga Yücel

Böyle saçma bir cevap yazdığın ve alakasız bir noktya parmak bastığın için tebrik edeirm. Ben fiyat performans için birşey dedimmi? Kötü kadro dedim. Kütük dedim. Zaten de öyle. Niye senin dediğin gibi oturup birşeyler saymaya çalışayımki? Çok meraklıysan al önüne abaküs, başka şeyleri say

• Beğen
Tepkiler: Necati Günüç

Necati Günüç

Forum Bağımlısı
Tepki
571
@Tolga Yücel

kardeşim ikinci el al 300 tl ye salcano satmıyor ki kullanıcı satıyor salcano alacaksan alınabilecek turkish champion modelleri var onlar güzel karbon kadro . axman adlı bir şirkete ürettiriyor kadrolarını . scott trek gibi markalar bildiğim kadaryla giant ın fabrikasında üretilior . senn yerinde olsam satarım kadroyu 2.el de olsa güzel bir kadroya bakarım arazide dağda derede kalırsan anlarsın ne demek istediğimi . birde dediğim şeyi bi dene frene bas pedale yüklen .

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
@Murat Koç

Murat kaç yarışa girdin bu kadroyla? Terbiyeni takın kimsenin saçmaladığı yok.. Bir kadro rijit olmalıdır esnek değil.. Yarışada girdim kalitesini gördüm,konuyu açan arkadaşın parası buna yetiyor demekki fikirlerimizi sormuş bende biliyorum kardeşim karbonunun iyi olduğunu bir sürü yarışçı arkadaşımız kullanıyor salcanonun karbon kadrosunu.. abaküsle sayılcakları sen say güzel kardeşim benim ihtiyacım yok :in:

• Beğen
Tepkiler: erendiz çetiner

Murat Koç

Üye
Tepki
21
@Tolga Yücel

Eyvallah kardeşim, ben hatalıyım. Özür dilerim. Salcano kral kadro. Size mutluluklar.

Ha bi ara adam gibi kadro kullanırsan anlarsın farkı. Saygılar herkese

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
@Murat Koç

Estafurullah sen kusura bakma,adam gibi kadro kullanıyorum zaten dostum sanada mutluluklar..

• Beğen
Tepkiler: erendiz çetiner

erendiz çetiner

Forum Bağımlısı
Tepki
1.074
Bisiklet
Corratec
34 yaşındayım yaklaşık 13 yıldır da bisikletten ve spordan uzak kaldım.Böyle bir başlık açıp bu tarz gereksiz tartışma ve kavgaların olacağını bilsem gerçekten açmazdım.Amacım sadece sizlerden bilgi almak ve ona göre kafamda bazı noktaları birleştirmekti.Konu başında Mustafa bey ve Mehmet bey gayet açık anlatmış.Kullanıp memnun olmayanlar beğenmeyenler vardır, olacaktır da fakat bu her ürün için geçerlidir.Memnuniyet yahut memnuniyetsizlik belirtirken lütfen birbirimizi rencide etmeden uslublarımıza dikkat ederek yapalım.

Bisiklet forum hepimizin ondan en iyi verimi alabilmemiz için biraz daha sağduyu.

Saygılar...

• Beğen
Tepkiler: mustafa apçin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Necati Günüç

Necati arkadaşımın dediklerine katılıyorum kadro çok esniyor o kadar hafif yapacağız diye 300 gr fazla yap adam gibi olsun aklını seviyim salcano sat hafif kadroları............alan çok zaten