Salcano Ng 020 Kadro Kullanan Varmı?

Scudo

erendiz çetiner

Forum Bağımlısı
Tepki
1.074
Bisiklet
Corratec
Kadro ile ilgili ayrıntılı bilgi verebilirseniz sevinirim.Sıfırmı aldınız yoksa kadroyu temin edip topladınızmı? Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz? Sağlamlık açısından nasıldır?

Teşekkür ederim.
:)

• Beğen
Tepkiler: mustafa mimaroğlu

Murat Koç

Üye
Tepki
21
Vites fren sistemi için sıfır olarak Salcano bisiklet almıştım. Fiyat çok uygundu. Aldıktan 1 ay sonra kadroyu değiştirdim. Kütük gibi bir kadro bence. Trek, Gaint Scoot gibi markalarla kıyaslanamaz.

Murat Koç

Üye
Tepki
21
Bence siz üst düzey kadro kullanmadan konuşuyorsunz.
Hafiflik olarak demiyorum, açılardan bahsediyorum. Scoot veya Giant modelleri kullanın sonra konuşmaya başlayın.
Bende biliyorum Salcano kadrolarının hafifliğini. Arkadaşımın Igman kadrosu 1500 gr dı. O kadar alt seviyede bile hafif kadro varsa hepsi hafiftir. Ben tartmadım bu kadroyu. Ama Scoot scale kadrom bir önceki kadromdu. Onun donanımı daha kötü olmasına rağmen çok daha dengeli ve atikti.

Mert KURT

Daimi Üye
Tepki
34
Bisiklet
Scott
@Tolga Yücel

Gerçekten bu aĞırlıkta mı? Uygun bir fiyata bu kadrodan buldum. Kullandıkları alaşım 7005 aluminyum alaşımı ile aynımı yoksa daha özel bir alaşım mı bu?

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
@Mert KURT

Madem kullandınız tartsaydınız, kütük gibiymiş ya,sanırım özel..

Mert KURT

Daimi Üye
Tepki
34
Bisiklet
Scott
@Tolga Yücel

Ben kullanmadım kullanmak istiyorum :D isteyen istediğini söylesin 2tane salcano kullandım triple butted 6061 gayet memnundum. Bu kadrondan daha memnun kalmama ihtimalim yok gibi.

Murat Koç

Üye
Tepki
21
@Mert KURT

Kütük gibi kardeşim, kütük gibi işte. Herkesin malı kendine güzeldir. Kendi malına laf söyletmiyorsun, ondan böyle konuşuyorsuyn. Ben kullandım, benim fikrim kütük gibi, odun gibi kadro. Yoksa bu kadar ucuza alınmaz bisiklet olarak...

erendiz çetiner

Forum Bağımlısı
Tepki
1.074
Bisiklet
Corratec
Öğrenmek istediklerime sağolsun tüm arkadaşlar yardımcı oldu. Tüm yorumlar için teşekkür ederim fakat konuyu tartışmaya çevirip birbirimizi kırmayalım.Ateş arkadaşımızın dediği gibi :)

Yönetici arkadaşlardan ricam bilgi edinildi konu kilitlenebilir.

Saygılar...

Necati Günüç

Forum Bağımlısı
Tepki
571
kullanan arkadaşlar olduğu yerde ön ve arka frene basıp pedale bi yüklensinler ve arka çatala baksınlar .birde bunu scott giant trek cannondale gibi markalarda denesinler yorum size ait.. bende salcano ve scott kullanıcısıyım salcano inşallah değiştirmişltir kadro açılarını ... modeller yayınlandı kullanıcı yorumlarını bekleyelm