Salcano City Sport Kullanıcı Kulübü

ohalilzade

Üye
Tepki
8
İsim
Orhan H.
Bisiklet
Kron
@tekin17
Selam, ben çogu tamir işini kendim yapiyorum ve aynisi bendede oluyordu googleye bisiklet vites ayari yazarsan birsuru video var bu konuyla ilgili, senin vites telin gevsek onu germen gerekiyor bence 1- 2 video izle ve yapamazsan bisikletciye gotur 5 dk ya yapilan bi ayar.
Kolaygelsin

SM-A800F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo
Tepki
69
İsim
Enes
Bisiklet
Salcano
Yardım ve cevaplariniz için teşekkürler tel değişti ayar yapıldı. Şimdi çok iyi gidiyor.
Fakat bu akord denen şey içi. Sorum olacak. Arka teker hem frene doğru 8 çizme derler onu yapıyor ve havaya kaldırıp geçirdiğinde bi dengesizlik var hafif yumurta falan deniyor sanırım. Akor ayarı ustalık ve sehpasi falan gerekiyor deniliyor. Basit yöntemle yapilan sürekli sorun çıkartıyor muş. Profesyonelce yapılıp sabitlenince teller daha uzun ömürlü oluyormuş. Zaten farklı bir tel örümü yardım yorumlarınızı için şimdiden teşekkürler.

Yardım ve cevaplariniz için teşekkürler tel değişti ayar yapıldı. Şimdi çok iyi gidiyor.
Fakat bu akord denen şey içi. Sorum olacak. Arka teker hem frene doğru 8 çizme derler onu yapıyor ve havaya kaldırıp geçirdiğinde bi dengesizlik var hafif yumurta falan deniyor sanırım. Akor ayarı ustalık ve sehpasi falan gerekiyor deniliyor. Basit yöntemle yapilan sürekli sorun çıkartıyor muş. Profesyonelce yapılıp sabitlenince teller daha uzun ömürlü oluyormuş. Zaten farklı bir tel örümü yardım yorumlarınızı için şimdiden teşekkürler.

srknsrt

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Salcano
@eren konu @ohalilzade
Yorumlarınız için teşekkürler bir bisiklet tamircisine gösterdim göbekte boşluk alınacak gibi birşeyden bahsetti tam hatırlamıyorum sabah bırak akşam alırsın dedi fırsatım olmadığından yaptıramadım düzelirse burada paylaşırım

• Beğen
Tepkiler: ohalilzade

ohalilzade

Üye
Tepki
8
İsim
Orhan H.
Bisiklet
Kron
selam salcano city sport delileri, ilk kazama yaptim malesef, adam ana yola cikiyordu ve beni gorup durdugu icin ve bende frenlesem kayacagimi bildigim icin frenlemedim ve onunden gecerken adam aniden devam etti ve sag tarafimdan vurdu bende 2 metre ileride karsidan gelen taksinin kaportasina yapistim, cok sukur taksi yavasti ve durdu.
Pedalim paramparca oldu [emoji34][emoji34][emoji34]http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161119/1ea9f544ad1c84bfe8b2f525456180bf.jpg

ohalilzade

Üye
Tepki
8
İsim
Orhan H.
Bisiklet
Kron
@eren konu
Cok sukur ufak siyriklar haric biseyim yok. Cok sagolun

farukm

Üye
Tepki
0
İsim
faruk
salcano city sport 30 almayı düşünüyorum da rengine karar veremedim yardımcı olur musunuzz

eren konu

Forum Bağımlısı
Tepki
565
Bisiklet
Specialized
Merhaba değerli city sportçular
Benim bisiklet 2 yaşını tamamladı ve 3500km'yi aştık.
1 çift lastik değişti, 4 yada 5 jant teli yenilendi, 1çift pedal, 1 çift disk fren balatası değişti.

Yaptığım iyileştirmeler
sks çamurluk
uno kelebek gidon
deri elcikler
topeak arka bagaj
brooks sele
xlc pedal
xlc katlamalı çatal ayaklık
schwalbe maraton lastikler

Bisikletim hala taş gibi. Sanırım en az bir 10.000km daha gider.
sizlerde durumu nasıl?

ESİN34

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Salcano
Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
20 yıl üzerine ; Salcano City Wings 30 Hd kadro : 20" almayı düşünüyorum. şehirde ve patikalarda amatörce kullanacağım. (bacak uzunluğum : 78 cm. kilom : 87 kg. boy : 178 cm.) Fiyat cazip gibi geldi 1.600 tl . Değer mi?

Oba

Üye
Tepki
21
İsim
Murat Işıl
İgman bisikletimi sattım cs 30 almayı düşünüyorum. Sıfır fiyat olarak ne kadar olmalı. İnşallah iyi bir seçim olur.Düşüncelerinizi dört gözle bekliyorum çünkü 2 gün içinde alacak gibiyim . Mesajların hepsini okuyacak zamanım maalesef yok keşke olsa.

eren konu

Forum Bağımlısı
Tepki
565
Bisiklet
Specialized
@ESİN34
kesinlikle değer aynı donanımda city sport 01 modelini kullanıyorum. Taş gibi sanırım kendi eskimeyecek beni eskitecek.

Okorkmaz

Üye
Tepki
2
İsim
Korkmaz
@ESİN34 bisikletiniz hayirli olsun, 1.600 TL cok iyi bir rakam. Kismet olursa ben de bu bisikletten almayi dusunuyorum; acaba bisikletinizi nerden aldiniz, bilgi verebilir misiniz?

Mrmckr

Üye
Tepki
87
İsim
Mehmet
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Oba

cs 30v modelini kullanıyorum iki sene önce bisiklet 1000tl idi kask 125tl idi. ikisine toplam 1000tl vermiştim +kilit almıştım birde

ESİN34

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Salcano
@Okorkmaz
(link)" küçük bir bisikletçi. Elinde 1 adet 18 kadro vardı.

Muh26ammed

Üye
Tepki
12
İsim
Muhammed
Bisiklet
Salcano
Herkese merhaba. Bugün forumdaki arkadaşlar ve abilerimin sayesinde City Sport 40 28 aldım ve aranıza katıldım.

IMG-20170215-WA0021.jpeg IMG-20170215-WA0014.jpeg

Tepki
0
İsim
Çağlar Demir
Herkese merhaba.forumda ve bisiklette yeniyim ve sizlerin fikirlerine ihtiyacım var.salcano city sport 30 V modeline baktım eminönü'nde bana 1100 tl fiyat söylediler.sizce bu fiyat iyi mi ?? Ve kullandığınız için soruyorum tavsiye eder misiniz bu modeli ?? Şimdiden teşekkürler cevaplar için.