Salcano Astro 270 SV Sahiplerinin Ortak Konusu

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@İsmail Buçgün

geldiğinde fotoğrafları bekliyorum :) bisikleti görünce listeye eklerim adınızı :islik:

• Beğen
Tepkiler: İsmail Buçgün
Scudo

Cem Bayıll

Daimi Üye
Tepki
62
Arkadaşlar forumu hiç takip etmeyen bisiklet seçimi konusunda hiç araştırma yapmayan pazardan elma armut alırcasına bir arkadaşım astro 20 almış 270 sv arasında pek fark göremedim doğrusu 270sv de gidondan kilitlemeli maşa var 900tl ye almış astro 270 sv alsaymış daha ıyı olmazmıydı hem donanım hem fıyat bakımından

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@Cem Bayıll

astro 20, 270sv'nin 2013 model hali ufak farklarla. bu 2012 model seri sonu olduğundan bu fiyata satılıyor ve liste fiyatı 894 tl idi...
donanım olarak da ufak farklarla astro20'nin üzerinde bir model.
aynakol da xcm yerine xcr astro 270sv'de.
çok daha iyi olurdu tabiki. astro 20'nin 900tl ettiği yerde maşa ve aynakol farkıyla en az 950-1000tl eder bu bisiklet.

• Beğen
Tepkiler: Cem Bayıll

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Cem Bayıll

Ne kadar rahat biri imiş :rolleyes: Pazardan elma alır gibi felan :D Biz zarzor araştıra araştıra aldık bisikleti :D

• Beğen
Tepkiler: Cem Bayıll
Tepki
15
Bisiklet
Bulldog
merhabalar

gereğinden fazla uzun araştırmalar sonucu hepiburada dan kırmzı beyaz renkte olanı sipariş verdim.c ertesi kısmetse elimde.

bakalım ne renk gelicek..

• Beğen
Tepkiler: Mert C.

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
en son 8 tane kalmıştı, ancak stok güncellemesi yapılmış ve 15 tane görülüyor şuan... bitmeyecek mi bu bisiklet bea? kaç tane üretmişler böyle :D
2012'de satıldı, 2013'de satıldı 2014 oldu hala stoğa yenisi ekleniyor...

emre yesil

Üye
Tepki
16
bu sabah sipariş verdim aynı gün kargoya vermişler, helal olsun adamlara ben pazartesi salı anca verirler diyordum. yarın elime geçer belki :D

• Beğen
Tepkiler: Mert C.

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@emre yesil

kargoya veren salko bisiklet, kendi deposundan kendi gönderiyor.
bu yüzden hepsiburada sadece aracı durumunda, fazla yoğunluk olmuyordur :) erken saatlerde sipariş verdiysen normal.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@emre yesil

Hayırlı olsun.
Pazar günleri kargolar çalışmıyor bildiğim, pazartesi elinizde olur büyük ihtimal.

• Beğen
Tepkiler: Berke ve Mert C.
Tepki
84
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar merhaba. 5 gün şehir dışındaydım gelir gelmez hemen bisikletimle bi hasret giderdim. Ancak bisikletten beklemediğim tepkiler alıyorum. Arka lastikte tutuş yokmuş gibime geliyor. Yatarak viraja girdiğim zaman hiç güven vermiyor sanki her an kayacakmış gibi hissediyorum. Bundan önce ince teker 100 liralık dandik bi bisikletim vardı onunla bile çok rahat giriyordum ama bukadar geniş bir tekerle girememek garip geldi. Acaba benmi böyle hissediyorum sadece yoksa lastik hamuru mu kötü ya da bisikletim hasarlı olabilir mi?

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Abdullah Yücel

Bu lastiklerin virajda kötü olması imkansız ! Gerek yapısı , gerekse hamuru iyi. Dikkat ederseniz lastiğin kenarları da dişli. Yani yolu tutmama gibi bir şansı yok bence.

fatih selim yakar

Daimi Üye
Tepki
54
@Abdullah Yücel

Sele biraz onde kaliyorsa onla alakalida olabilir.Arkada fazla yuk olmayinca sana tutus yokmus gibi gelir/

Tepki
10
Bisiklet
Salcano
Merhaba,
Bisikleti kurulumdan almaya gittim, 2-2,5 km gitmiştim ki ön teker patladı. Kaldırıp geri döndüm, sibopun köşesinden ayrılmış, garanti kapsamında dediler ve ücretsiz değiştirdiler iç lastiği. Tek olumsuzluk keşke bu olsaydı :( Dönüşte garanti belgesini de içeren paket cebimden düşmüş. Telefon açtım kontrol ettiler, kurulum için aldıkları kağıtta seri numarası varmış, faturayı temin edin siz dediler. Faturada seri numarası yazıyor mu? Bir de hepsiburada'dan faturayı nasıl temin edeceğim? Gelen sevk irsaliyesinde seri numarası yazıyor muydu?

Tepki
10
Bisiklet
Salcano
@fatihselim
Evet biraz önce görüştüm hepsiburada ile öyleymiş. Salcano fatura kesip onlara gönderiyormuş teslimattan sonra, onlar da alıcıya gönderiyormuş. Servisle de görüştüm, faturayı temin ederseniz garanti konusunda sıkıntı olmaz, seri numarasını da bir yere not edin dedi. Bugün baya talihsizdim ben bikaç çocuk sevindireyim :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yol tutuş asvalt zeminde güzel ama toprak yolda biraz zorlayınca arkayı bırakıyor

270 ciler nerdesiniz ya hakkını verin bisikletin,
https://i.hizliresim.com/KDMPdm.jpg
https://i.hizliresim.com/xBMryQ.jpg
https://i.hizliresim.com/wME0dk.jpg
https://i.hizliresim.com/wLayDa.jpg
https://i.hizliresim.com/e2graL.jpg
https://i.hizliresim.com/xVV0Rq.jpg

Tepki
84
Bisiklet
Salcano
En ucuzundan ufak bi takım çantası(kadroya bağlanabilen) ve sele temin etmeliyim. Nerden almamı önerirsiniz?

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@Abdullah Yücel

şimdiye kadarki kullanımında durum aynı mıydı?
ıslak zemin ve kumlu zemin dışında tutuşunda sorun yaşamadım ben...
alışkanlıkların yüzünden bu farklı geldiğinden rahat edememiş olabilirsin belki. bu bisiklet ve lastiğe tam olarak alışınca sınırlarını farkediyorsun zaten, nerede ne kadar yatırabileceğini hissediyorsun.

@İsmail Buçgün
öncelikle geçmiş olsun, servisin garanti belgesini sorun etmemesi iyi olmuş.
seri numarası bisikletin kadrosunda yazıyor zaten :) çalınması gibi bir durum olmadıkça kaybedemezsin seri numaranı.