Salcano Ammaco Christina 26 Jant Şehir Bisikleti

Konu, 'Salcano' kısmında budak şener tarafından paylaşıldı.

1. budak şener

budak şener Yeni Üye

Selam arkadaşlar. Ben Salcano Ammaco Christina 26 Jant Şehir Bisikleti almayı düşünüyorum. İstanbul Beylikdüzü Yakupludayım. Bisiklettende hiç anlamam bu sitenin tekipçisi olacaz artık :)

http://www.hepsiburada.com/Liste/sa...aspx?productId=sporsal176&categoryId=27012996

Kullanım amacım işe giderken kullanmak (zikzak çizerek 10 dakkalık yolu 45 dakikada götüren minübüsçülerden bıktıııımm:mad: ) arada sırada da hanım site içersinde bahçede gezsin bende oluşmaya başlayan göbeği nötralize edeyim diyorum :)

Fiyatı bana uygun geldi. Far falanda sonradan eklerim diyorum. işe giderken yokuş yukarı dönerken yokuş şağı dönecem. İşin kötüsü yokuşlarda bisikleti elinde çıkartan insanları gördüm birkaç kere...Ayrıca bu tip 3 vitesli bisikletler yokuşlarda daha az zorlar diye okudum.

http://2teker.com/2008/09/18/rehber-sehir-bisikleti-satin-almak-icin-10-onemli-neden/

Yorumlarınızı bekliyorum..

2. SerkanNamazcı

SerkanNamazcı Onursal Üye

Adı:
    Serkan Namazcı
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Salcano sitesine gir. egerki pesin vereceksen. orada sizin sehir'e yakın bayilerin telefon al tek tek ara pesin para verecegim aklındaki uygun fiyatı söyle ben 905 lik bisikleti 730 a bagladım :)

budak şener bunu beğendi.
    budak şener

budak şener Yeni Üye

Gidip sirkeciden bir NG 650 aldım Benim için başlanğıç olarak yeterli olacak. Sanırım sendede ng 650 var satıyorsun. Yakınımda olsan senden alırdım bisikletini :) Sen ne aldın yeni model olarak 730 liraya ???

İlginizi Çekebilir

qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...
maxresdefault.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
2-1484682847519-10n1z5cna8fg7-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...