Salcano Ammaco Christina 26 Jant Şehir Bisikleti

Tepki
122
İsim
Budak
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selam arkadaşlar. Ben Salcano Ammaco Christina 26 Jant Şehir Bisikleti almayı düşünüyorum. İstanbul Beylikdüzü Yakupludayım. Bisiklettende hiç anlamam bu sitenin tekipçisi olacaz artık :)

(link)

Kullanım amacım işe giderken kullanmak (zikzak çizerek 10 dakkalık yolu 45 dakikada götüren minübüsçülerden bıktıııımm:mad: ) arada sırada da hanım site içersinde bahçede gezsin bende oluşmaya başlayan göbeği nötralize edeyim diyorum :)

Fiyatı bana uygun geldi. Far falanda sonradan eklerim diyorum. işe giderken yokuş yukarı dönerken yokuş şağı dönecem. İşin kötüsü yokuşlarda bisikleti elinde çıkartan insanları gördüm birkaç kere...Ayrıca bu tip 3 vitesli bisikletler yokuşlarda daha az zorlar diye okudum.

(link)

Yorumlarınızı bekliyorum..

Scudo

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Salcano sitesine gir. egerki pesin vereceksen. orada sizin sehir'e yakın bayilerin telefon al tek tek ara pesin para verecegim aklındaki uygun fiyatı söyle ben 905 lik bisikleti 730 a bagladım :)

• Beğen
Tepkiler: budak şener
Tepki
122
İsim
Budak
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@SerkanNamazcı

Gidip sirkeciden bir NG 650 aldım Benim için başlanğıç olarak yeterli olacak. Sanırım sendede ng 650 var satıyorsun. Yakınımda olsan senden alırdım bisikletini :) Sen ne aldın yeni model olarak 730 liraya ???