Salcano 255 Srd - Corratec Xvert Motion

Tufan Yuzseven

Forum Demirbaşı
Tepki
324
resimleri de beraber gezinmeyi de sabırsızlıkla bekliyorum;)

Scudo

gabalı

Forum Bağımlısı
Tepki
511
İsim
ertuğrul
Hayırlı olsun mantıklı bir tercih yapmışsın Salcanonun üstündeki kompenantlar corratec bisiklettekilere göre çok çok iyi ama Salcanonun kadrosu hakkına aynı şeyleri söyliyemiyeceğim .
zaten istediğin zaman iyi bir kadro alıp Salcanodaki parçaları ona aktarabilirsin.

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
@deore79

Benımde korktugum oydu zaten ama gıdıp gordum ınceledım teknık verıler verılmedıgı ıcın tam bılgım yok ama acılar ve kaynak kalıtesı hosuma gıttı...
Resımlerde goruldugu gıbı degıl pek...

Tepki
0
salcanonun kadrosunu gorerekmı yapıyorsunuz bu elestiriyi yenı urunlerı ınceleme sansınız oldumu ? bize bilgi verirseniz seviniriz nerde ve hangı modeli gordugunuzle beraber aydınlatıcı olur hepimize

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
@yusuf akgül

Diğer başlıklarda da yazmıştım. Şu an heryere sevkiyat yapılmış değil benim bildiğim birkaç model Yeşil Bisiklette var, onun dışında bakırköy Metin Bisiklet ve sirkeci Anadolu Bisiklette olduğunu biliyorum. Ben Metin Bisiklette inceledim dükkana gittiğimde kutular daha yeni gelmişti sanırım. Hemen hemen tüm modeller gelmişti.Toplanmış halde 303 SRD, ve toplanmamış halde 303 SD mevcuttu. İkiside gayet güzel bisikletler. Benim istediğim doğrultusunda Metin Abi 255 SRD' yi kutudan çıkarıp topladı. Bindim denedim gayet memnun kaldım. Daha fazla bilgi isterseniz msn adresimden ulaşabilirsiniz..

Tepki
0
@monstermania

yanlıs anlasıldı ozur dılerım sorum sıze değidı.. sorum deore79 a ıdı...sızın yorumlarınızı gordum merakım dıger arkadasın 2009 yılı modeller hakkında kadro gorusu nedır dıye???