Sadece herkese iyi geceler

kalkmazdüşmez

Daimi Üye
Tepki
213
saat 22.30 ile 24.00 arası geçerli konu başlığı yatmadan önce herkese iyigeceler diler.
Bu gün bisikletiniz ile kaç km yaptınız veya bisikletinize hiç selam verdiniz mi?
Kendi bisikletinize bugün ne yaptınız ?
Muhasebesini yapıp yatınız:D :D :D
Allah rahatlık versin bol biskletli rüyalar görmeniz dileğiyle

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
Hekese iyigeceler :) Bisiklete selam mahiyetinde onu bir güzel yağladım :D sonrada 22 km yol yaptım :)

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
şimdi benim kafam karıştı saat 00:01 de hayırlı sabahalar mı diyeceğiz?:D ....

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
784
Bisiklet
Sedona
bisiklet ile bir kaza atlatırsam yolda giderken eğilip km saatten bir öpücükle ödüllendiririm. ve bunu bir kaç kez yaptım da....:D

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
Sabahları tutturamıyorum;ama bu başlıkta tuttururum heralde...
Herkese iyi geceler..:)
(Bir "Sadece iyi öğleden sonraları" da ben çıkarayım bari....:D)

• Beğen
Tepkiler: kalkmazdüşmez

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
İyi geceler veterinerhekim. İyi geceler ismailofli. İyi geceler 7.60

Yalnız ben bugün bu konuya değinirken, aynı konu başlığı altında her türlü selamlaşmayı yapmanın daha doğru olabileceğini düşünmüştüm.. çünkü etik açıdan konuyu açan arkadaşımın haklı olarak alınmamasını ve konunun fazla dağılmamasını düşündüğüm içindi.. bu nedenle ayrı bir konu açmamıştım.. nacizane konu hakkındaki düşüncelerim bunlar, beni yanlış anlamamanız umuduyla.. sevgiler...

(link)

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
07 rider, 7.60, Abdullah Hakkı, agencalp, ahmet69, alieren14, Ataolur, athletic, atillasayan, azrail, b_burcu, baymineral, behcetatinc, benicio, beykan, Bike-City, biyani, blaxisss, BMXGorkem, botubescreamer, Bülent ÖZER, cagatayhepsen, cagcagim, cakhiy, canifirthart, cannonfire, castelloterminator, cazgır, Condor, coşkun ayaz, çağatay_çankaya, d.berkay, daemio, darkhan, Dedebaba, dilek, ehumehu, Emir Alaca, emresafa, ENDORPHIN, Ercan Bayram, ergin, erhan_, erhanyz82, ertr, eYa, Fabio, ferger, garadia, gazoz, gokdaltercume, gokturkgunal, goliath, goxelkurt, GS77, gurkankas, Gürgün, H.Çelik, hakkem, HaliliOzturk, halitsonmez, hammurabi, handetiras, Hasan Derya, Hasan Hakan Koç, hasanyildiz, hiçkimse, Hypersonicbiker, hypromellose, intikam91, ismailbay, ismailofli, jankat, Juanito.Laguna, k.tecimen, kabuscobar, kalpe8, karavijdanli, kartal 1903, kcuk_, keremu, kory, kromoli, Kron Zeon, M.Huzeyfe ÇAVUŞOĞLU, M3rt, marule, mcyc, mdemir782, mehmetyesiloren, mehpeh, melih3576, mert fr, migalga, Mithrelios, Mr. Biggs, mtbiker, muamyildiz, Murat REİS, muratevgin, Mustafa KILIÇ, mystery of altar, nazo, ncok, nero, nuriaktürk, nyx, onaran, onurelmas, orco, osmane, oxsy, özgüç, palyancopogo, Pavi, pelin90, pinkfloyd, propcadmin, pusat, qeqeqe, QUX, rebellious86, redfireonline, roadworms, SAÇLI, sarda, sbs, scuba1, SECO 34, seko123, semihcelikoglu, sercangedik, serdarap, sertacr88, Sinan Ağırnaslıgil, sinto, sironam, Snaqe, sniper, SNkaraoglu, soneryen, spawn, spirit, spokesman, STaTiC, Sümer, sws, tamer306, tekteker, togur, TOPlama_bicycle, trialerkan, Tugberk Tezel, tuninger_haa, tırt kaptan, utkuidikut, uyku evi, whistler, wrangler, İdris ACA, Yetkin Şahin, z_yücetürk, Zuhâl

iyi eğlenceler;) erken oldu ama birazdan yorgunluktan bayılacam:(

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
herkese iyi akşamlar...az önce bağdat caddesinde arka lastiğimi patlatmış bulunmaktayım:D duyurulur!!!:D

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
herkese iyi geceler;) ...

sabahlayacaklara kolay gelsin, iyi forumlar.:) ..

• Beğen
Tepkiler: Derya AKYILDIZ